Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wanhao Duplicator 9 (D9) 300 MARK I — 3D принтер відкритого типу від всесвітньо відомого виробника Wanhao. Ця модель вирізняється простотою конструкції, має підігрівну платформу, сталевий каркас, зручний сенсорний дисплей, а також оптимальні розміри зони друку 300 х 300 х 400 мм. Також є датчик для автокалібрування, знімний магнітний килимок і можливість відновлення друку після переривання.
Wanhao Duplicator 9 чудово підійде для новачків у зоні 3D друку і дасть змогу створювати цікаві великі вироби.
Під час купівлі принтера Wanhao Duplicator 9 у подарунок котушка PLA пластику високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців, спрощує навчання на початкових етапах 3D друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Робоча площа | |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
| Рабочая длина | 300 мм |
| Робоча ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Дисплей | сенсорний |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Максимальна швидкість друку | 100 мм/с |
| Потужність | 220 Вт |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші |
| Робоча температура екструдера | 190...300 °С |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, PETG, SAN, FLEX, PC, NYLON та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Рекомендована швидкість друку | 70 мм/с |
| Стан | Новий |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Тип екструдера | MK10 |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1 — 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,004 мм, осі XY – 0,012 мм |
- Ціна: 32 100 ₴










Відправка з 11 квітня 2026