Wanhao Duplicator D9 400 MK2 — це нова модель FDM принтера від виробника Wanhao з великою зоною друку 400*400*400 мм.
Принтер виготовлений з алюмінієвого профілю з жорсткими опорами для посилення конструкції та обладнаний простим у використанні сенсорним екраном, підігріваною платформою, функцією відновлення друку після переривання та суцільнометалевим екструдером MK10. D9 400 тепер має двосторонню друковану поверхню: рифлене скло з одного боку, ПВХ-килимок — з іншого.
Wanhao Duplicator 9 Mark II рекомендований не тільки для новачків у сфері 3D-друк, але й для професіоналів і підприємств.
Під час купівлі принтера Wanhao Duplicator 9 Mark II в подарунок котушка PLA пластика високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців, спрощує навчання на початкових етапах 3D друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 400 мм |
| Робоча ширина | 400 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,004 мм, осі XY – 0,012 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Дисплей | сенсорний |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, PETG, SAN, FLEX, PC, NYLON та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...300 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші |
| Рекомендована швидкість друку | 70 мм/сек |
| Область друку | 400×400×400 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1 — 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити принтера | 600×500×350 мм |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode |
| Тип екструдера | MK10 (повністю металевий) |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 39 500 ₴










Відправка з 17 квітня 2026