3D принтер FlashForge Adventurer 3 з зоною друку 150 х 150 х 150 мм містить у собі переваги повністю закритого типу з від бренда FlashForge, серед яких підтримка постійної температури всередині камери для ще якіснішого результату друку, а передні дверцята, що прозорі, дадуть змогу безперешкодно спостерігати за процесом друкування й легко підібратися до друкуваного виробу. Платформа принтера є підігріваною й дає змогу взаємодіяти із широким асортиментом філаментів. Принтер постачається повністю зібраним і готовий до роботи практично відразу після розпакування, а вбудований у передню панель кольоровий сенсорний дисплей зі зрозумілим меню і висувна платформа для друку, що робить його ще зручнішим. 3D принтер FlashForge Adventurer 3 працює дуже тихо та не заважатиме вам поратися іншими справами після запуску друку. Стане чудовим помічником для навчання 3D-друку та призначений як для новачків, так і для прогресивних користувачів.
FlashForge Adventurer 3 3D принтер з зоною друку 150 х 150 х 150 мм стане чудовим напарником в освоєнні 3D-друку.











| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.011 мм, осі XY – 0.0025 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Швидкість друку | 10-100 мм/сек |
| Витратні матеріали | Пластик PLA, TPU 95, Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 11 кг |
| Робоча температура екструдера | 240 °С |
| Наявність сенсорного дисплея | 3.5 дюйма |
| Потужність | 60 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | FlashPrint |
| Область друку | 150 х 150 х 150 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1— 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити упаковки | 500 x 500 x 500 мм |
| Габарити принтера | 420 x 420 x 420 мм |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | без підігріву |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вага в упаковці | 13,8 кг |
| Пам'ять | 8 Gb |
| Шлях передачі 3D моделей | USB-кабель, USB носій, WiFi, Ethernet, FlashCloud, Polar Cloud |
| Продуктивність | 24 см3/год |
| Температура експлуатації | від +18 ℃ до +30 ℃ |
| Вхідна напруга | 100...240 В, 47...63 Гц |
| Рівень шуму | 50 Дб |
| Мова інтерфейсу | англійська, китайська |
- Ціна: 19 000 ₴










