3D принтер CreatBot F160 з зоною друку 160 х 160 х 200 мм від відомого бренда CreatBot. Чудовий професійний апарат для створення точних виробів невеликих розмірів. Принтер повністю закритого типу, герметичний із підтриманням постійної температури всередині робочої камери для ще якіснішого друку. Доступ до моделі здійснюється через акрилові дверцята з боків, спереду та зверху. Важливою особливістю моделі є модифікований екструдер, який гріється до 420 градусів, а також наявність підігріваної до 150 градусів платформи — все це робить можливим використання широко спектра високоточних матеріалів, що вимагають високих температур плавлення. Принтер обладнаний датчиком закінчення філаменту, який дасть змогу уникнути втрат під час друку в разі переривання нитки, а функція продовження друку після переривання дасть змогу продовжити друкування з перерваного місця в разі вимкнення живлення. Керування друком відбувається за допомогою сенсорного дисплея на передній панелі принтера.






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.00125 мм, осі XY – 0.00125 мм |
| Максимальна температура екструдера | 420°C |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Витратні матеріали | PLA, ABS, Carbon Fiber, Wood, Nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, Flexible, TPU, PVA, PEEK і ін. (товщина 1,75 мм) |
| Висота шару | від 0,04 (від 40 мікрон) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 20 кг |
| Вага принтера в упаковці | 25 кг |
| Наявність сенсорного дисплея | є (4. дюйма) |
| Потужність | 300 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/сек |
| Область друку | 160 х 160 х 200 мм |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити упаковки | 470 х 420 х 600 мм |
| Габарити принтера | 370 х 320 х 490 мм |
| Підтримка карт | USB |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 150 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | Directly Drive |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Максимальна швидкість друкуючої головки | 200 мм/сек |
| Управління | ATmega 2560 |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Мова інтерфейсу | англійська |
| Крокові двигуни | Кут кроку 1,8° с микрошагом 1/16 |
| Технологія друку | FDM |
- Ціна: 49 000 ₴



