Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер CreatBot DX Plus зі збільшеною зоною друку по Z, яка становить 300 х 250 х 520 мм для створення великих виробів. Корпус принтера виготовлений зі сталі, стійкий під час друку та забезпечує гойдання результатів із мінімальними вібраціями. Важливою особливістю моделі є наявність подвійного полегшеного металевого хотенду з можливістю додавання третього для кольорового друку. Завдяки наявності бічних і передніх акрилових дверцят можлива підтримка постійної температури всередині камери для друку більш примхливими філаментами. Хотенд гріється до 350 градусів, відкриваючи доступ до різних професійних філаментів. Керамічна платформа обладнана можливістю підігрівання до 100 градусів і неабияк розширює можливості принтера для друку виробів різної складності. Принтер обладнаний датчиком закінчення філаменту, який дасть змогу уникнути втрат під час друку в разі переривання нитки, а функція продовження друку після переривання дасть змогу продовжити друкування з перерваного місця в разі вимкнення живлення. Керування друком відбувається за допомогою сенсорного дисплея на передній панелі принтера.






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.00125 мм, осі XY – 0.0127 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Максимальна температура екструдера | 350°C |
| Кількість екструдерів | 2шт (3шт опціонально) |
| Витратні матеріали | PLA, ABS, Carbon Fiber, Wood, Nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, Flexible, TPU, PVA та ін. (товщина 1,75 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 30 кг |
| Вага принтера в упаковці | 40 кг |
| Калібрування | авто, ручна |
| Наявність сенсорного дисплея | є (4.3 дюйма) |
| Потужність | 300 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 45 мм/сек |
| Область друку | 300 х 250 х 520 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | від 0,05 (від 50 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити упаковки | 550 х 500 х 870 мм |
| Габарити принтера | 420 х 380 х 790 мм |
| Підтримка карт | USB |
| Діаметр завантажуваного пластику | 3,0 мм (1,75 мм опціонально) |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .am |
| Тип екструдера | Geared motor |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Максимальна швидкість друкуючої головки | 200 мм/сек |
| Управління | ATmega 2560 |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Мова інтерфейсу | англійська |
| Крокові двигуни | Кут кроку 1,8° с микрошагом 1/16 |
- Ціна: 145 000 ₴











