Wanhao Gadoso Revolution - довогоджена новинка 2019 року від найбільшого виробника Wanhao є продовженням лінійки високоточних DLP 3D принтерів, що друкують фотополімерними смолами.
Головна відмінність 3D принтера Wanhao GR 1 від попередніх моделей (Wanhao Duplicator D7 и D7 Plus) — це збільшена зона друку 140 x 78,84 x 180 мм. Принтер друкує шарами від 10 до 200 мікронів (0,01-0,2 мм), керується за допомогою сенсорного дисплея, який також може показати картинку майбутньої моделі. Цей варіант DLP 3д принтера призначений для промислового застосування і розрахований на довговічне та інтенсивне використання.
Лінійка Gadoso — новий виток у серії професійних принтерів від Wanhao, використовуйте Wanhao GR1 для високодеталізованого 3D-друку ваших комерційних проєктів!
Докладну інформацію про цей продукт ви можете отримати на нашому сайті за посилання.
Відео роботи Wanhao GR1
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| LCD-дисплей | 6,7 дюймовий, роздільна здатність 2К (2560 х 1600 пікселів) |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Дисплей | розумний сенсорний з вбудованим слайсером |
| Довжина хвилі і потужність світлодіода | 405 nm, 30 W |
| Максимальна швидкість друку | 33 мм/год |
| Потужність | 220 Вт |
| Призначення | Персональний |
| Область друку | 140 x 78,84 x 180 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Creation Workshop, Wanhao Workshop |
| Підключення | USB HDMI, (WLAN опціонально) |
| Розмір принтера | 500 х 280 х 260 мм |
| Витратні матеріали | Фотополімерна смола Wanhao 405nm UV resin, і фотополімер з довжиною хвилі 395-405 / т nm: серія FunToDo і B9R-4-Yellow |
| Рекомендована швидкість друку | 20 мм/год |
| Стан | Новий |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,01-2,0 мм |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.005 мм, вісь Y — 0.005 мм, вісь Z – 0,004 мм |
- Ціна: 34 500 ₴










