3D принтер Stratasys Objet30 Pro — це професійний промисловий 3д принтер, що ґрунтується на технології PolyJet, який успішно поєднує в собі точність і багатофункціональність лідувальних апаратів для швидкого прототипування з компактністю розмірів встановлення, що дають змогу використовувати цю модель 3д принтера прямо у вашому офісі. Друкуйте об'єкти, вибираючи різні типи матеріалу, використовуйте переваги кожного полімеру, створюйте конструкції з декількох матеріалів. За допомогою 3d-принтера Objet30 Pro Ви з легкістю отримаєте моделі зі складною геометрією, з рухомими деталями та гладкою поверхнею.
Переваги Stratasys Objet30 Pro:
- технологія PolyJet — 8 різних матеріалів для 3д друку та висока роздільна здатність друку
- можливість створення гладких поверхонь, дрібних рухомих деталей і тонких стінок (до 0,6 мм)
- робоча зона друку 294 x 192 x 148,6 мм
- швидке та легке створення реалістичних моделей із заданими властивостями прямо в офісному приміщенні завдяки маленьким габаритам 3д принтера
- можливість тривалої роботи Objet30 Pro в автономному режимі, без присутності оператора
- легкість видалення підтримки дає змогу виготовляти деталі з будь-якою геометрією
- Немає потреби постоброблення деталей
Швидке прототипування різноманітних деталей із високим рівнем деталізації доступне разом із принтером Objet30 Pro — вашим помічником у вирішенні завдань будь-якої складності!
Докладну інформацію про цей продукт ви можете отримати на нашому сайті за посилання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 106 кг кг |
| Габарити принтера | 826 × 600 × 620 мм |
| Картриджі | 4 за 1 кг кожен |
| Матеріал підтримки моделі | FullCure705 Support |
| Область друку | 294 x 192 x 148,6 мм |
| Операційні системи | Windows XP/ Windows 7 / Windows 8 |
| Параметри друкуючого блоку | Кількість друкуючих головок 2: 1 для друку моделі, 1 для друку підтримки. |
| Підтримуваний тип файлів | STL, SLC |
| Підтримка кольорового друку | 5 кольорів, залежно від використовуваного матеріалу |
| Підключення до мережі | Ethernet TCP/IP 10/100 base T |
| Програмне забезпечення | Objet Studio |
| Робочі умови | Температура 18-25 °C (64-77 °F); відносна вологість 30-70% |
| Розмір лотка | 300 × 200 × 150 мм |
| Дозвіл друку | вісь Х — 600 dpi, вісь Y — 600 dpi, вісь Z – 900 dpi |
| Витратні матеріали | VeroWhitePlus, VeroBlackPlus, VeroBlue, VeroGrey, VeroClear, RGD525, DurusWhite (RGD 430), Rigur (RGD 450) |
| Рекомендована швидкість друку | 20 мм/год |
| Відповідність нормам/ Сертифікат | CE/FCC/RoHS |
| Стан | Новий |
| Технологія друку | PolyJet |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 28 мкм; 16 мкм для матеріалу VeroClear |
| Вимоги до електроживлення | 100-120 В~; 50-60 Гц; 7 А,200-240 В~; 50-60 Гц; 3,5 А |
- Ціна: Ціну уточнюйте







Відправка з 17 квітня 2026