Відмітною особливістю FDM-принтера Stratasys F270 є повністю закрита зона з настроюваним температурним середовищем для максимально якісного друку. Розміри камери становлять 305×254×305 мм. Принтер обладнаний автоматичним калібруванням. Наявність 4 лотків для матеріалів дає змогу використовувати функцію безперервного тривалого друку для великих обсягів робіт.
Список витратних матеріалів, який виробник пропонує для 3D принтерів серії Stratasys F123 досить великий, тому користувач легко зможе зробити будь-який прототип майбутнього виробу, функціональну модель, одиничний примірник або невеликий наклад кінцевої продукції. Система F270 працює з PLA, ABS-M30, ASA, TPU92A пластиками. Висота шару залежно від матеріалу може бути 0,13 мм, 0,18 мм, 0,25 мм і 0,33 мм.
Stratasys F270 — це універсальний і продуктивний 3д принтер із широкими можливостями для виконання ваших завдань!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Вимоги до електроживлення | 100–132V/15A або 200–240V/7A. 50/60 Hz |
| Програмне забезпечення | GrabCAD |
| Витратні матеріали | PLA, ABS-M30, ASA і FDM TPU 92A |
| Тип корпусу | закритий |
| Операційні системи | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Тип платформи | оригінальної конструкції зі змінними пластиковими підкладками |
| Відповідність нормам/ Сертифікат | CE, FCC, EAC, EMC, TUV, FCC, RC, RCM, RoHs, WEEE |
| Робочі умови | Температура 15-30 °C; відносна вологість 30-70% |
| Тип друкуючої головки | екструзійна, оригінальної розробки |
| Область друку | 305х254х305 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,127 мм/0,178 мм/ 0,254 мм /0,330 мм залежно від матеріалу |
| Габарити принтера | 1626 x 864 x 711 мм |
| Температура нагріву екструдера, °З | 210 |
| Підтримуваний тип файлів | .STL |
| Підключення до мережі | Провідні: TCP/IP, Ethernet,RJ45 Бездротові: IEEE 802.11 n |
| Картриджі | 2 картриджа з модельним матеріалом 2 картриджа з матеріалом підтримки |
| Підтримка кольорового друку | Доступно до 10 кольорів матеріалу |
| Підігрів робочої камери | до 90°C |
| Матеріал підтримки моделі | QSR (розчинний) |
| Параметри друкуючого блоку | Подвійний екструдер для роботи з модельним матеріалом і матеріалом підтримки |
| Діаметр нитки, мм | 1.75 |
| Діаметр сопла екструдера, мм | Т 14 |
- Ціна: Ціну уточнюйте







Відправка з 17 квітня 2026