Anycubic Mega X вирізняється чудовим зовнішнім виглядом і якістю друку — щоб у цьому переконатися його досить просто розпакувати.
Робочий об'єм становить 300 × 300 × 305 мм, і це досить пристойно, або, як кажуть, в Anycubic, — цього досить для друку повнорозмірного шолома одним шматком.
Суцільнометалевий каркас і компактне шасі надають не тільки елегантного вигляду, але й запобігають небажаному зміщенню принтера під час роботи та загалом підтримують якість друку. Після того як принтер зібраний, жодних налаштувань не потрібно, його не потрібно регулювати перед кожним запуском.
Завдяки в тому числі платформі Anycubic Ultrabase, Mega X стабільно видає високоякісні результати під час вирішення стандартних завдань, тому він чудовий провідник для новачків у світ 3D-друку, але водночас і надійна робоча конячка, яка може брати та складні перешкоди.
Суцільнометалевий каркас і надійне шасі Mega X майже ідеальні, ходові гвинти по Z подвійні, каретка по Y, яка утримує платформу, — теж із двома напрямними. З усього цього виходить солідний принтер для солідного друку.
Ще одне солідне доповнення, яке рідко побачиш у ціновому сегменті, до якого належить Mega X: подвійні стопори по осі Z. Таке рішення допомагає боротися з будь-якими перекосами по X, тому що, повертаючись у вихідну позицію, Mega X все їх усуває.
І якщо по X стоять механічно обмежувачі, то по Y (а по ній ходить платформа) вони безконтактні.
Тенденція до появи великогабаритних принтерів виводить на ринок 3D технологій нову модель від світового виробника Anycubic. Нова версія флагманського 3D-принтера Anycubic має розширену сферу друку та модернізовані функції. Безпосередньо друк здійснюється за технологією FDM, за якої побудова об'єкта йде завдяки розплавленню нитки пластику, яка через екструдер подається на робочу поверхню. Наявність підігріваної платформи дає змогу друкувати широким спектром різних філаментів таких як PLA, ABS, ABS+, Copet, Petg, Elastan, TPU и іншими, що дає можливість друкувати об'єкти для найрізноманітніших завдань.
Під час купівлі принтера Anycubic i3 Mega в комплекті котушка PLA пластику високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців і спрощує навчання на початкових етапах освоєння 3D-друку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 14 кг |
| Висота | 553 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 300 мм |
| Максимальна робоча висота | 305 мм |
| Рабочая длина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,002 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Дисплей | 3.5 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...250 °С |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/сек |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Блок живлення | 12В |
| Температура робочого середовища | 8 — 40 °С |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
- Ціна: 14 800 ₴









