Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушарка Anycubic Wash&Cure 2.0
Сушарка Anycubic Wash&Cure 2.0 являє собою автоматизований пристрій два в одному з можливістю оброблення деталей як спиртом, так і UV-відновником. Оброблювані деталі підіймаються автоматично, , завдяки чому нейтралізується поява патьоків. Пристрій призначений для користувачів , що працюють із фотополімерними 3D-пристроями.
Особливості сушарки Anycubic Wash&Cure 2.0
- Конструктивно реалізована простота ергономічного монтажу кошика для завантаження в корпус принтера, завдяки чому з'являється можливість працювати з моделями високих розмірів.
- Укомплектований обертовою платформою для забезпечення захисту від УФ-випромінювання на 360 градусів.
Anycubic Wash&Cure 2.0
Має поворотну платформу, збільшену місткість для миття моделей, функцію автоматичної зупинки, кронштейн із можливістю регулювання, сенсорний дисплей для настроювання й керування.
Відеообзор:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | LCD |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 115 мм |
| Робоча ширина | 65 мм |
| Максимальна робоча висота | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.00001 мм, вісь Y — 0.00001 мм, вісь Z – 0,00125 мм |
| Технологія друку | DLP |
| Дисплей | 2.8 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Фотополімерна смола Wanhao 405nm UV resin, і фотополімер з довжиною хвилі 395-405 / т nm: серія FunToDo і B9R-4-Yellow |
| Дозвіл екрану | 2560 х 1440 пікселів |
| Потужність | 50W |
| Рекомендована швидкість друку | 10-20 мм/год |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,01-0,2 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Photon S workshop |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Джерело світла | UV LED 25W (довжина хвилі 405 нм) |
- Ціна: 6 500 ₴





