Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановний покупець!
Ця модель знята з продажу виробником, тепер він має роздільну здатність 4k, що краще, ніж 2k. Нову версію можна знайти й замовити за посиланням:
https://indikator.com.ua/p1538608300-printer-anycubic-photon.html
Anycubic Photon Mono — новинка кінця 2020 р. Модель входить до нової лінійки фотополімерних стереолітографічних 3D принтерів, що використовують монохромну LCD матрицю маски УФ-засвітки замість звичайної кольорової.
Монохромна LCD матриця має такі переваги перед кольоровою:
- збільшений термін експлуатації: не менш ніж 2000 годин (а не максимум 500 годин як у кольоровий);
- вища УФ-світлова проникність, що дає приблизно втричі вищу швидкість друку
Модель "Anycubic Photon Mono" має такі ключові особливості:
- Монохромна LCD-матриця маски високої роздільної здатності: "2560×1620 (2K) 6.0" і розмір пікселя 51 microns, це забезпечує дуже високу деталізацію друку, підходить для ювелірної галузі та зубного протезування;
- Робоча зона друку: 130×80×165mm/щітку шару: 0.01-0.15mm — підходить для ювелірної галузі та зубного протезування;
- новий вдосконалений модуль УФ LED-засвітки "Parallel Light LED UV Matrix" (ParalALED): це комірцева матрична структура з безліччю окремих УФ LED світлодіодів з окремою лінзою на кожному, що дає рівномірніше засвічення по всій площі LCD-матриці маски;
- потужність УФ-підсвітки: 45W забезпечує швидкості друку до 50 mm/hour;
- зручна у використанні конструкція: верхня частина принтера має повністю знімний ковпак, що полегшує встановлення та зняття ванночки, а також наливання смоли та доступ до механіки;
- корпус принтера повністю з пластику, дуже легкий, але водночас досить міцний;
- по Z-осьи: стандартна нерегульована рейкова напрямна типу MGN (1 шт.) з кареткою з кульками;
- можливість використання звичайної дешевої фотополімерної смоли (як виробництва Anycubic так і інших);
(краще використовувати смолу, яка саме для "MSLA LCD" фотополімерних 3D принтерів, а не для "SLA Laser") - можливість використання литої випалюваної фотополімерної смоли, для лиття металевих фігур;
- можливість використання конструкційної та стоматологічної фотополімерної смоли підвищеної міцності, підвищеної точності, і зниженої усадки, для друку особливо точних і особливо міцних об'єктів;
- програма-слайсер постачається безплатно в комплекті 3D принтера, можна використовувати сторонній слайсер
Характеристики ANYCUBIC Photon Mono
- Технологія друку MSLA LCD Mono
- Розмір Пікселя: 51 microns
- Зона друку 130 х 80 х 165 мм
- Роздільна здатність екрана 2560 х 1620 пікселів
- Механіка: Сartesian: XY-mask / Z-platform
- Корпус: закритий, пластиковий каркас
- Напрямна друкована головка: рейкова кулькова MGN
- Товщина шарів, якими друкує принтер 0,01-0,15 мм
- Точність позиціювання ось Х — 0.051 мм, вісь Y — 0.051 мм, ось Z – 0,01 мм
- Максимальна швидкість друку 50 мм/год
- Рекомендована швидкість друку 10-20 мм/год
- Джерело світла UV LED довжина хвилі 405 nm
- Джерело файлу друку: USB накопичувач
- Підтримка моделей із програм Anycubic Workshop
- Витратні матеріали Фотополімерна смола 405nm UV resin
- Операційні системи Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS
- Керування: сенсоhний LCD-дисплей
- Вхідна напруга 95...230 В, 50...60 Гц
- Габарити принтера 227×222×383 мм
- Вага нетто 4,5 кг
- Країна Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.1155 мм, вісь Y — 0.1155 мм, вісь Z – 0,01 мм |
| Дисплей | сенсорний |
| Дозвіл екрану | 854 × 480 пікселів |
| Метод друку | SLA друк на базі LCD |
| Потужність | 30W |
| Область друку | 97 × 54 × 150 мм |
| Габарити принтера | 180 × 195 × 367 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,01-0,2 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Anycubic Photon Slicer |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Рекомендована швидкість друку | 10-20 мм/год |
| Джерело світла | UV LED 30W (довжина хвилі 405 нм) |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 11 600 ₴









