3D принтер Anycubic Photon Mono X - монохромний LCD принтер з 4К матрицею для друку рідкими фотополимерами. Модель володіє самою високою швидкістю і якістю друку серед решти устаткування цієї лінійки. Збільшена область побудови 192х120х250 мм дозволяє виконати будь-які завдання.
LCD принтер має матрицю спрямованого світла з екраном 4К.Діагональ екрану - 8.дюйма. Запатентована технологія проекції ультрафіолетового світла забезпечує рівномірний затвердіння шарів виробу і підвищує якість друку.
Виробник подбав про безпеку використання принтера. Прозора акрилова кришка затримує до 99% шкідливих ультрафіолетових променів. При відкриванні кришки в процесі роботи, друк призупиняється.
Завдяки особливій конструкції осі Z зі здвоєними напрямними, друк залишається точною і стабільної навіть при високій швидкості роботи. Короткий час експонування дозволяє значно прискорити 3D друк. Максимальна швидкість друку - 60 мм/с.
В комплекті з принтером йде програмне забезпечення Anycubic Slicer. Широкі можливості дозволяють робити згладжування, вставляти текст, робити видавлювання і швидко нарізати 3D модель для друку.
Вбудований Wi-Fi модуль дозволяє передавати дані віддалено через комп'ютер або смартфон. В комплекті є USB-накопичувач з додатком, яке необхідно встановити на пристрій. Також для передачі даних є традиційний USB слот.
Переваги 3D принтера Anycubic Photon Mono X
Точний, швидкий і надійний принтер - відмінний пристрій як для професійних користувачів, так і для любителів. Висока якість друку, надійний захист від УФ-випромінювання і просте управління роблять роботу комфортною.
Особливості Anycubic Photon Mono X:
- збільшена область друку 192х250х120 мм;
- короткий час засвічення шарів;
- висока роздільна здатність по всіх осях;
- можливість передачі даних через Wi-Fi;
- зручне управління.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Anycubic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 197 мм |
| Максимальна робоча висота | 285 мм |
| Рабочая длина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.1155 мм, вісь Y — 0.1155 мм, вісь Z – 0,01 мм |
| Дисплей | сенсорний |
| Дозвіл екрану | 854 × 480 пікселів |
| Метод друку | SLA друк на базі LCD |
| Потужність | 30W |
| Область друку | 97 × 54 × 150 мм |
| Габарити принтера | 180 × 195 × 367 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,01-0,2 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Anycubic Photon Slicer |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Рекомендована швидкість друку | 10-20 мм/год |
| Джерело світла | UV LED 30W (довжина хвилі 405 нм) |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 18 500 ₴






