Комплект для збирання Prusa i3 — це найкращий 3D принтер для шанувальників електроніки та новачків в , сфері 3D друку.
Друкує пластиками ABS, PLA, нейлоном HIPS, PVA та іншими матеріалами якісно та з високою швидкістю. Товщина шару від 100 мікронів (0,1 мм) і більше. Максимальні габарити друкуваних виробів (розміри робочої зони 3D принтера) становлять 210 х 210 х 180 мм. Це вже нове покоління 3D принтера Prusa i3, в якому усуне вади попередніх версій, а також інших популярних RepRap принтерів.
Опис товару
Комплект для збирання Prusa i3 — це найкращий 3D принтер для шанувальників електроніки та новачків в , сфері 3D друку.
Друкує пластиками ABS, PLA, нейлоном HIPS, PVA та іншими матеріалами якісно та з високою швидкістю. Товщина шару від 100 мікронів (0,1 мм) і більше. Максимальні габарити друкуваних виробів (розміри робочої зони 3D принтера) становлять 210 х 210 х 180 мм. У комплекті акриловий корпус із вбудованим LCD-дисплеєм. Це вже нове покоління 3D принтера Prusa i3, в якому усуне вади попередніх версій, а також інших популярних RepRap принтерів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИДіаметр пластику, що завантажується: 1,75 мм
Тип екструдера: MK10
Діаметр сопла екструдера: 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 и 0,3мм)
Температура платформи: до 100 °C (задається під час настроювань друку)
Підтримка карт: USB, SD-card
Технологія друку: FDM
Витратні матеріали: Пластик ABS, PLA та ін. (товщина 1,75 мм)
Підтримуваний тип файлів:.stl,.obj.gcode
Операційні системи: Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS
Вага: 10 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Вага | 10 кг |
| Довжина | 420 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість друку | 100 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Prusa |
- Ціна: 11 800 ₴






