KLD-LCD1260 — Високоточний 3D принтер із технологією друку DLP за принципом засвічування рідкого фотополімеру за допомогою ультрафіолетового випромінювача та заслінки у формі LCD екрана високої роздільної здатності. Однією з переваг KLD-LCD1260 є висока точність друку від 35 мікронів, що чудово підходить для друку ювелірних виробів, дрібних деталей для макетів і високоточних прототипів.
DLP 3D принтер KLD-LCD1260 чудово підійде для тих, кому насамперед важлива саме точність друку, а не час, витрачений на виготовлення. Варто зазначити, що, на відміну від FDM технології друку, технологія DLP завдяки вищій точності виробів вимагає більше часу на їх виготовлення, тому що сам процес полімеризації проходить за досить низьких швидкостей. Однак отриманий результат вартий очікувань;)
Для виготовлення деталей разом із моделлю KLD-LCD1260 використовуються фотополімери, як-от Fun To Do і Photocentric, що мають спектр поглинання 250-450 нм.
Також у нашому магазині доступні комплектуючі для DLP 3D принтера Дисплей LCD-1260S и тефлонова плівка.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Зона побудови: 121 х 68 х 130 мм.
Роздільна здатність екрана: 2560 х 1440 пікселів.
Частота УФ випромінювання: 405 нанометрів
Роздільна здатність по Z: 35-100 мікронів
Роздільна здатність XY: 50 мікронів
Підтримка програм: Creation Workshop
Габарити 3D DLP принтера: 200 х 200 х 300 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Лазерна стереолітографія (SLA) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 300 мм |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 121 мм |
| Робоча ширина | 68 мм |
| Максимальна робоча висота | 130 мм |
- Ціна: 33 990 ₴






