Зона друку: 300 * 250 * 300 мм
Два екструдери в базовій комплектації дають змогу неабияк розширювати сферу застосування цього 3Д принтера.
Принтер працює удвічі швидше за своїх аналогів, не втрачаючи водночас якості друку!
Під час вимкнення електрики принтер зупиняє друк. У разі відновлення подавання електрики, принтер продовжує друк із точки, в якій він зупинився, і завершує початий виріб.
Ми є офіційним дистриб'ютором 3D принтерів CreatBot.
Надійний 3D принтер CreatBot DX
3D принтер CreatBot DX — це новітній 3D принтер з величезною зоною друку: 300*250*300 мм.
Литий і дуже міцний металевий корпус 3D принтера CreatBot DX дає змогу друкувати на максимальних швидкостях, без втрати якості друку.
Кроковий двигун розташований у задній частині принтера, що дає змогу зменшити вагу друкувальної головки та досягати високої швидкості друку.

У 3D принтері CreatBot DX екструдери мають інтелектуальну систему охолодження, завдяки чому подання пластику відбувається за оптимальної температури. Конструкція, що дає змогу регулювати за висотою сопла, дає змогу налаштувати кілька сопел швидше та легше, що забезпечує ідеальну точність під час друку багатобарвних моделей.
3D принтер CreatBot DX підтримує 3Д друк за допомогою трьох головок.
CreatBot DX — найновіший 3D-принтер, обладнаний модулем керування живленням. Ця функція забезпечує автоматичне вимикання 3D-принтера після закінчення друку. Коли друк завершений, і немає жодних дій клавіатури впродовж п'яти хвилин, система автоматично вимикає принтер. Ця функція дуже корисна та дає змогу знизити енергоспоживання принтером.

3D-принтер CreatBot DX обладнаний багатофункційною панеллю керування, яка забезпечує одним натисканням кнопки прямий доступ до певної функції. Клавіатура має 9 клавіш. Допоміжні функції містять у собі: для переміщення вгору та вниз Z вала, підігрівання або охолодження платформи, пауза або продовження друку та інші унікальні програмні функції.
Редукторні двигуни здійснюють більше обертів, порівнюючи зі звичайними покроковими двигунами, завдяки чому забезпечується легше ковзання нитки та збільшується точність подавання пластику. Конструкція ролика, що подає, також розроблена так, щоб забезпечити подавання пластику не повреждая нитка.
Керамічна платформа з підігріванням забезпечує рівномірне нагрівання, а теплова ефективність набагато поліпшена, що дає змогу неабияк зменшити енергоспоживання. Платформа має гладку поверхню на силіконовій основі, завдяки чому мають триваліший термін експлуатації.

Металевий лоток платформи жорсткіший, завдяки чому знижений рівень вібрації під час роботи. Металевий кронштейн для кріплення лотка має товщину до 10 мм, тому платформа нагрівається дуже швидко та рівномірно.
Механізм подавання пластику розміщений у задній частині машини, забезпечуючи граничну легкість головки сопла. Так само подавання пластику знизу дає змогу досягти максимальної швидкості під час друку.
Основні переваги
- Литий корпус зі сталі
- Зона побудови: 300 * 250 * 300 мм
- Підтримка два/три екструдера
- Підтримка 3.0/1.75mm пластикової нитки
Високоточна механіка + надійний сталевий корпус дають змогу вести 3Д-друк на заподільних швидкостях без ризику пошкодити принтер або зіпсувати деталь.
Технічні характеристики
| Зона друку | 300*250*300 мм |
| Кількість сопел | 2 або 3 |
| Діаметр сопла | 0.3, 0.4, 0.5, 0.8, 1.0 мм |
| Мінімальна товщина шару | 0.04 мм |
| Точність позиціювання | 0.01 мм осі XYZ |
| Швидкість друку | 250 мм/сек |
| Переміщувальна швидкість | 250 мм/с |
| Сопла — температура | Макс. 250 градусов (400 degreee опц.) |
| Температура платформи | Макс. 120 градусов |
| Тип пластику | PLA, ABS, PVA, HIPS, Nylon, Laywood, Laybrick, Flexible та ін. |
| Діаметр нитки | 3.0 мм (1.75 мм опціонально) |
| ОС | Windows, Linux, Mac OS, OSX |
| Мова | Російська, Англійська, Multi-язик |
| Програмне забезпечення | CreatBot багатомовна версія |
| Процесор | ATmega 2560 |
| Формат файлу | STL, OBJ, GCode, Amf |
| LCD дисплей | 128*64 монохромний мультиязик |
| Електроживлення | 110~220В, 360ВТ |
| вага | 28кг |
| Габарити | 420*380*570 мм |
| Розміри паковання | 560*520*710 мм |
| Вага з пачкою | 42 кг |
| Виробник | CreatBot |
| Країна | Китай |
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики обладнання без повідомлення.
Комплект постачання:
- Кабель живлення;
- USB-кабель;
- Скотч для 3D-друку;
- SD-карта з програмним забезпеченням;
- Запасні частини;
- Набір інструментів для механіки (гачні ключі, ріжковий ключ);
- Адаптер для SD-карти;
- Інструкція користувача англійською мовою;
- Набір інструментів (шпатель, викрутка, гайкові ключі, пінцет, свердло, голка).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість друку | 120 мм/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 790 мм |
| Вага | 35 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 300 мм |
| Робоча ширина | 250 мм |
| Максимальна робоча висота | 520 мм |
- Ціна: 135 000 ₴









