Переваги DJI Mavic Pro:
Компактні розміри
У польотному стані розміри Mavic Pro становлять лише 335 мм по діагоналі. Можливість складати пристрій і пропелери, дає змогу йому не займати багато місця в сумці або рюкзаку.

До 7 км дальності польоту.
У разі виконання стандарту FCC на відкритому просторі без перешкод.
До 27 хвилин у повітрі.
Обладнання ефективнішим силовим встановленням і літієвими акумуляторами високої щільності дає змогу Mavic Pro триматися в повітрі до 27 хвилин за оптимальних умов.
Висока швидкість польоту.
Полірована поверхня й ефективна конструкція корпусу дає змогу знизити опір повітря. Аеродинамічна конфігурація Mavic Pro, згідно з вектором і кутом польоту вперед, дає змогу досягати швидкості до 65 км/год (у спортивному режимі).
HD-видео в 4К.
12-мегапіксельна камера Mavic Pro з підтримкою RAW Adobe DNG гарантує ідеальні кадри в 4К. Мініатюрні високоточні осі підвісу камери забезпечать прекрасну стабілізацію навіть за високої швидкості польоту.
Інтелектуальні режими знімання.
Функція ActiveTrack дасть змогу автоматично тримати в кадрі вказаний об'єкт. Це може бути людина, тварина або навіть автомобіль. Trace — режим польоту за зазначеним об'єктом, навколо нього або спереду. Profile — політ паралельно до об'єкта знімання. Spotlight — автоматичне утримування зазначеного об'єкта у фокусі.
Система розпізнавання жестів.
Щоб зробити світлину на камеру Mavic Pro, досить просто скласти пальці рамкою. Система розпізнає жест і зробить знімок.
Безпека польотів.
Технологія раннього розпізнавання перешкод SkyAutonomy дасть змогу Mavic Pro облетіти їх або зупинитися, уникаючи зіткнення навіть поза зоною видимості пілота. GPS-позиціювання дасть змогу дрону зависати на відкритому майданчику, вільному від перешкод. У разі втрати зв'язку зі супутником датчики візуального позиціювання дадуть змогу Mavic Pro зависати навіть у приміщеннях.
Підтримка окулярів DJI Goggles.
За допомогою відеоочків із кутом огляду на 85 градусів на світ можна подивитися з висоти пташиного польоту. Спеціальна система дає змогу зв'язувати дрон із шоломом DJI Goggles і забезпечувати потік відео з мінімальною затримкою.
Комплектація:
- Літальний апарат.
- Пропелери х 6 шт.
- Камера.
- Пульт дистанційного керування.
- Зарядний пристрій.
- Аккумулятор INTELLIGENT FLIGHT BATTERY.
- Кабели: Lightning, Micro-USB.
- Кришка стабілізатора.
- microSD card 16GB.
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна швидкість | 65 км/год |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3830 мА/год |
| Розміри | |
| Вага | 734 г |
| Квадрокоптери | |
| Швидкість посадки | 3 м/с |
| Максимальний розмір зображення | 4000 x 3000 |
| Час польоту | 27 хвилин |
| Швидкість зльоту | 5 м/с |
| Сенсор камери | 1/2.3" (CMOS), Ефективних пікселів: 12.35 M (Всього: 12.71 M) |
| Швидкість затвора | 8 с - 1/8000 с |
| ISO | 100-3200 (відео) 100-1600 (фото) |
| Робоче середовище для візуального позиціонування | Поверхня з чітким малюнком і достатнім освітленням (люкс>15) |
| Робочі температури батареї квадрокоптера | від -10° до 40° C |
| Вага батареї квадрокоптера (нетто) | 240 г |
| Мобільний додаток | DJI GO |
| Робочі частоти пульта | від 2.400 GHz до 2.483 GHz |
| Ємність батареї квадрокоптера | 3830 mAh |
| Робочі температури пульта | 0° to 40° C |
| Робоче середовище для визначення перешкод | Поверхня з чітким малюнком і достатнім освітленням (люкс>15) |
| Підтримувані карти пам'яті | Micro SD, максимальна ємність: 64 Гб. 10-й клас або UHS-1 |
| Робоча температура квадрокоптера | від 0° до 40° C |
| Формати фото | JPEG, DNG ( RAW ) |
| Формати відео | MP4, MOV (MPEG-4 AVC/H. 264) |
| Бітрейт відео | 60 Mbps |
| Файлова система | FAT32 ( ≤ 32 GB ); exFAT ( > 32 GB ) |
| Режими фотографії | AEB: 3/5, HDR, Timelaps, Одне фото, Серійна зйомка: 3/5/7 кадрів |
| Контрольований діапазон підвісу | від -90° до +30° |
| Батарея пульта | 2970 mAh |
| Стабілізація | По трьох осях |
| Робочі температури камери | 0° — 40° C |
| Навігація | GPS/ГЛОНАСС |
| Діапазон визначення перешкод | 0.7 - 15 м |
| Режими відеозапису | 2.7 K: 2704 x1520p 24/25/30 (29.97), C4K: 4096×2160 24p, FHD: 1920x1080p 24/25/30/48/50/60, HD: 1280x720p 24/25/30/48/50/60 |
| Напруга зарядного пристрою | 13.05 V |
| Потужність передачі (EIRP) | FCC:≤26 dBm CE:≤20 dBm |
| Робоча напруга пульта | 3.7 V / 950 mA |
| Номінальна потужність зарядного пристрою | 50 W |
| Енергія батареї квадрокоптера | 43.6 Wh |
| Якість HD-трансляції | 1080p |
| Рекомендована ОС | iOS 8.0 або старше, Android 4.1.2 або старше |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 7000 |
- Ціна: 26 000 ₴








