Квадрокоптер DJI Spark — це мініатюрний дрон, обладнаний за останнім словом техніки. Він обладнаний камерою з функцією розпізнавання обличчя. Ви можете керувати девайсом одним лише рухом руки.
Компактний
У палітрі дронів DJI понад дюжини моделей. Більшість із них — досить громіздкі девайси для професійного ринку, і взяти їх із собою на прогулянку або в подорож — це ціла справа. Професіоналам деватися нікуди, адже «надо — отже, треба». Прихильникам же простіше відмовитися від ідеї взяти дрон із собою. Новий DJI Spark змінив все — це ідеальний компаньйон-безпілотник! Він поміщається на долоні, а важить лише 300 г. Для перенесення DJI Spark комплектується твердим чохлом. Поклали в рюкзак — і вперед, на пошуки пригод!
Швидкий
Силова установка DJI Spark містить чотири безколекторні мотори, які дають змогу дрону розвивати швидкість до 50 км/год, зберігати стійкість під час сильних поривів вітру та відлітати на відстань до 2 км. Однак така «максималка» можлива, тільки якщо ви маєте пульт дистанційного керування, який продається окремо. Якщо ж ви керуєте дроном зі смартфона або планшета, то він розганяється до 20 км/год і відлітає від вас не далі, ніж на 100 м.
Розумний
Усередині DJI Spark така кількість смарт-технологій, що дрон поводиться як живий! DJI Spark вміє:
Зловити жести. Поєднавши пальці у формі рамки або помахавши дроном руками, ви дасте йому команду зробити ваше селфі, а виставивши руку перед собою — зможете керувати наближенням і переміщенням із боку в бік. До того ж дрон вміє розпізнавати власника, злітати з долоні та сідати на неї.
Повертайтися в заздалегідь задану точку за низького заряду акумулятора або втрати сигналу від керівного пристрою.
Визначати перешкоди в радіусі 5 метрів і облітати їх.
Стежити за об'єктом знімання або відстежувати його навколо, спереду та ззаду.
Відправлятися до зазначеного місця просто по тапу на екрані смартфона.
Такі функції стали можливі завдяки системі польоту FlightAutonomy, до складу якої входить головна камера, система візуального позиціювання, масив 3D-датчиків, два модулі супутникової навігації (GPS/Глонас), модуль інерціальної навігаційної системи IMU та 24 обчислювальні ядра. Система візуального позиціювання дає змогу дрону «видіти» простір на 30 метрів, тому девайс безпечно використовувати навіть у приміщенні, заявляє DJI.
Творчий
Звичайно ж, камера DJI Spark — це не тільки око, але й спосіб зобразити яскраві моменти життя й навколишній світ на чітких високодеталізованих фото та в Full HD-відеороликах. В основі моделі лежить 12-мегапіксельна матриця розміром 1/2,3 дюйма, 25-мм об'єктив із діафрагмою f/2.6, алгоритми електронної стабілізації зображення. Камера кріпиться на підвісі з 2-осьовою стабілізацією. Чудовий інструмент!
DJI Spark ідеальний для відеоблогерів і всіх охочих стати на цей шлях. Він вміє знімати селфі-відео в декількох режимах:
Злітаючи та дивлячись на об'єкт знімання зверху вниз;
Злітаючи заднім ходом;
Злітаючи по спіралі;
Кружка над об'єктом.
Якщо з дроном ви придбаєте пульт дистанційного керування, то зможете спостерігати за всім, що відбувається в HD-якості. Записування роликів здійснюється на карти пам'яті формату microSD місткістю до 64 Гб.
Спортивний
DJI Spark — чудова машина для тих, хто хоче почати брати участь у перегонах дронів. Він не тільки здатний розвивати швидкість до 50 км/год у спортивному режимі, але й підтримує спеціальні окуляри DJI Goggles, які дають змогу спостерігати за польотом від першої особи, роблячи керування точнішим.
Квадрокоптер DJI Spark Alpine White
Квадрокоптер DJI Spark Alpine White
Простий
Система живлення DJI Spark розумна та проста така, що вам зовсім не доведеться думати про заряджання дрона. Апарат точно визначає рівень заряду акумулятора та говорить, коли час повернутися додому. Для заряджання у DJI Spark звичайний порт microUSB. Можна використовувати як штатний адаптер живлення, так і зовнішній акумулятор. Тривалість польоту за швидкості 20 км/в у безвітряну погоду — 16 хвилин, заявляє DJI. Діапазон робочих температур DJI Spark становить від 0? до 40? C, а отже, дрон можна сміливо брати із собою в тропічні країни.
Виведення
DJI Spark — це нова сторінка в історії розвитку високотехнологічних дронів. Він відкриває світ розумних безпілотників простим людям, які хотіли б мати подібний девайс, але не готові платити астрономічні гроші. Крім того, завдяки компактним розмірам DJI Spark стане надійним супутником абсолютно в будь-яких ситуаціях — на прогулянках, подорожах, під час занять спортом. Показово, що DJI Spark здатний на багато що навіть у початковій комплектації. Якщо ж ви виявите, що хочете заглибитися в тему безпілотників, то окуляри DJI Goggles і дистанційний пульт керування радикально перетворять ваш досвід, розкривши потенціал DJI Spark до кінця.
Комплектація:
- Квадрокоптер.
- Батарея.
- Пропелери.
- Набір дод. пропелерів х 2 шт.
- Зарядний пристрій.
- Бокс для зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Виробник | DJI |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 1480 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Вага | 300 г |
| Квадрокоптери | |
| Час польоту | 16 хвилин (без вітру, при швидкості 20 км/год) |
| Підтримувані карти пам'яті | Sandisk 16/32 Гб UHS-1 microSDHC; Kingston 16/32 Гб UHS-1 microSDHC; Samsung 16/32 Гб UHS-I microSDHC; Sandisk 64 Гбайт UHS-1 microSDXC; Kingston 64 Гбайт UHS-1 microSDXC; Samsung 64 Гбайт UHS-I microSDXC |
| Робочі температури камери | 0° — 40° C |
| Формати фото | JPEG |
| Формати відео | MP4 (MPEG-4 AVC/H. 264) |
| Швидкість посадки | 3 м/с (В режимі автопосадки) |
| Максимальний розмір зображення | 3968×2976 (без слідування за об'єктом); 1440×1080 (в режимі слідування за об'єктом в режимах ActiveTrack або Gesture); 1440×1080 (в режимі ShallowFocus); 2300×1280 (в режимі горизонтальній панорами Pano); 960×1280 (в режимі вертикальної панорами Pano) |
| Режими фотографії | Покадрова; Серійна: 3 кадрів; Автоматична експокорекція (AEB): 3 кадри з кроком 0.7 EV; Інтервальна: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 з |
| Швидкість зльоту | 3 м/с (В спортивному режимі, без вітру) |
| Робочі частоти пульта | 2,412–2,462 ГГц |
| Батарея пульта | 2970 mAh |
| Сенсор камери | 1/2.3" CMOS Число ефективних пікселів: 12 Мп |
| Робоче середовище для визначення перешкод | Дифузно-відбиваюча поверхня площею більше 20х20 см, коефіцієнт відбиття > 20% (стіна, дерева, люди і т. д.) |
| Швидкість затвора | 2-1/8000 з |
| ISO | Відео: 100-3200 Фото: 100-1600 |
| Стабілізація | По 2 осях (поперечна і поздовжня) |
| Діапазон визначення перешкод | 0,2 - 5 м |
| Навігація | GPS/ГЛОНАСС |
| Напруга зарядного пристрою | 5/3; 9 В/2 А; 12 В/1,5 А |
| Робочі температури батареї квадрокоптера | +5...+40° C |
| Вага батареї квадрокоптера (нетто) | Близько 95 г |
| Мобільний додаток | DJI GO |
| Бітрейт відео | 24 Мбіт/с |
| Ємність батареї квадрокоптера | 1480 маг |
| Файлова система | FAT32 |
- Ціна: 12 000 ₴








