Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3d
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Вага | 9.05 кг |
| Довжина | 320 мм |
| Вага 3D принтера в упаковці | 17.5 кг |
| Габарити 3D принтера в упаковці (мм) | 460x460x410 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Робоча платформа | Пластина з алюмінієвого сплаву + підігрівається платформа |
| Напрямні XYZ | Зносостійкі напрямні з нержавіючої сталі (Осі XY) Сталевий трапецеїдальний гвинт (Вісь Z) |
| Область побудови | 160x160x160 мм |
| Кроковий двигун | 1.8°, 1/16 микрошагов |
| Фізична структура | Reprap |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 160 мм |
| Рабочая длина | 160 мм |
| Максимальна робоча висота | 160 мм |
| Характеристики 3D принтера | |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Інтерфейс | USB, SD-карта |
| Максимальна температура нагріву екструдера | Близько 240°C |
| Максимальна температура нагріву платформи | Близько 110°C |
| Харчування Вхід | 110 В/220 В 350 Вт |
| Харчування Вихід | 12/29 A змінного струму |
| Тип пластику | ABS/ PLA/Flexible PLA/Wood |
| Діаметр нитки пластику | 1.75 мм |
| Точність позиціонування | По осях X/Y:0,05 мм По осі Z: 0,02 мм |
| Точність друку | 50 Мікрон |
| Програмне забезпечення | |
| Допоміжне ЗА | Repetier-Host, Printrun, Cura |
| Формат файлів | STL, 3ds, obj, amf, dae, G-code |
| Операційна система | Windows/Mac/Linux |
- Ціна: 21 999 ₴





