Квадрокоптер JXD 523 Tracker — складаний портативний селфі-дрон із вбудованою Wi-Fi камерою, трансляцією відео на смартфон у режимі реального часу та керуванням зі смартфона. Цей коптер більшою мірою ґаджет для смартфона, ніж радіокерована модель. Він призначений для селфі, будь-якого відео та фотознімання та просто для розваги. Модель не має в комплекті пульта дистанційного керування й повністю керується зі смартфона через спеціальний застосунок.
Квадрокоптер JXD 523 Tracker компактний і портативний. Він має складану конструкцію й у складеному вигляді неонного більше смартфона. Промені з пропелером ховаються в корпус, водночас габаритні розміри зменшуються з 210х210х30 мм до 135х65х30 мм. У складеному вигляді квадрокоптер JXD 523 зручно брати із собою в дорогу. Модель не має жодних витичних або тендітних частин. За кілька секунд вона перетворюється на зовсім не маленький дрон. Квадрокоптер JXD 523 Tracker обладнаний вбудованим електронним барометром із функціями автозльоту й автоприземлення та функцією утримання висоти. Завдяки утриманню висоти квадрокоптер вміє практично зависати в обраній позиції. Це неабияк спрощує як керування дроном зі смартфона, так і наведення на об'єкт під час знімання.
Квадрокоптер JXD 523 несе на борту WiFi камеру, яка транслює відео на смартфон. Для перегляду необхідно встановити спеціальний застосунок. Коптер керується зі смартфона прямо з програми. Підтримується два режими керування — за допомогою віртуальних стиків, повністю аналогічних стикам пультів дистанційного керування для стандартних радіокерованих моделей, і режим керування з використанням G-sensor. У цьому режимі керування нахили смартфона в обраному напрямку керують рухами коптера. Якщо у Вас уже був досвід пілотування радіокерованих моделей, до керування зі смартфона однаково доведеться звикати.
Квадрокоптер JXD 523 має режим блокування курсу для спрощення керування. У цьому режимі не має значення куди спрямована голова моделі, коптер керується тільки щодо пілота. Квадрокоптер JXD 523обладнаний LiPo акумулятором ємністю 550 мА·год, що забезпечує 6-7 хвилин польоту. У комплекті постачання — квадрокоптер, зарядний USB-пристрій, запасні пропелери, інструкція. Нічого докуповувати не потрібно.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Ліцензійна модель | Так |
| Двигун | Електричний |
| Наявність відеокамери | З відеокамерою |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 50 м |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Ємність акумулятору | 550 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Час роботи від акумулятора | 8 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип бездротового зв'язку | WiFi |
- Ціна: 1 250 ₴






