Опис
Інформація для замовлення
Wanhao Duplicator D6 — новинка від лідера ринку 3Д друку. Ця модель є початком нової лінійки принтерів і не схожа на всі попередні моделі компанії. Принтер має камеру 200x200x175 мм, використовує новий екструдер MK11 і може друкувати з товщиною шару 20 мікронів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao Spare Parts |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Максимальна швидкість друку | 150.0 (мм/сек) |
| Гарантійний термін | 12(мес) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина: | 348.0 (мм) |
| Ширина | 364.0 (мм) |
| Висота | 480.0 (мм) |
| Вага | 18.0 (кг) |
| Робоча площа | |
| Робоча довжина | 200.0 (мм) |
| Робоча ширина | 200.0 (мм) |
| Максимальна робоча висота | 200.0 (мм) |
| Додаткові характеристики | |
| Товщина друкованого шару: | 20 - 300 мікронів (0.02 - 0.3 мм) |
| Потужність: | 220 Вт |
| Витратні матеріали: | Пластик ABS, PLA, HIPS, PVA |
| Вхідна напруга: | 95-230В, 50-60Гц |
| Температура платформи: | 120С, задається під час настроювань друку |
| Технологія друку: | FDM/FFF (метод плавлення пластикової нитки) |
| Дисплей: | Вбудований LCD-дисплей, Навігаційне колесо |
| Робоча температрура екструдера: | 180-260С |
| Під'єднання до ПК: | USB, SD |
| Програмне забезпечення: | CURA Wanhao edition, Simplify 3D |
| Операційні системи: | Windows, Linux, MacOS |
| Підтримуваний тип файлів: | .stl, Gcode, obj, dae, amf |
| Кількість екструдерів | 1 шт - тип MK11 |
- Ціна: 33 000 ₴










Відправка з 11 квітня 2026