Доступні кольори: Білий, Чорний, Червоний, Синій, Жовтогарячий, Жовтий, Зелений, Металік, Коричневий, Бежевий, Фіолетовий.
ABS+ це модифікований вигляд пластику, розроблений за новою формулою. Порівнюючи зі стандартним ABS пластиком, він використовується для друку різних виробів за нижчих температур. Він також має переваги, як-от покращене з'єднання шарів, зниження зсідання пластику та вшестеро більший коефіцієнт плинності. Серед інших особливостей ABS+ можна виділити підвищену адгезію між шарами, що дає змогу уникнути проблеми деталями та деформації деталей. Як і інші широко поширені різновиди пластику (ABS, PLA, HIPS, coPET, Elastan) ABS+ використовується для технології друку FDM.
Саме завдяки низькій зсідання та високій міцності ABS+ дає змогу створювати моделі великих розмірів із високою точністю.
ABS+ новий полімерний матеріал, який використовується для технології 3D-друку FDM, має низку важливих особливостей проти стандартного ABS пластику:
- висока адгезія до підігріваної платформи, а також між шарами моделі,
- істотне зменшення усадки та відповідно розв'язання проблеми деформації готового виробу,
- усунена проблема справнації,
- можливість друку виробів на столі без підігрівання,
- підвищена ударна в'язкість.
Якісний ABS+ пластик, який перевірений нашим відділом 3D друку. Висока міцність, гарне з'єднання шарів, помірна деформація під час охолодження і температурне зсідання. Нитка однорідна, без сміття. Надаємо безплатні зразки для тестування.
У наявності пластик із діаметром нитки 1,75.
Характеристики ABS+ пластику:| Щільність | 1060 кг/м3 |
| Овальність | +/-0,02 мм |
| Міцність під час розтягування | не менш ніж 38 МПа |
| Міцність під час вигинання | 70-80 МПа |
| Порівняно подовження | не менш ніж 20 % |
| Модуль пружності під час розтягування | не менш ніж 2800 МПа |
| Ударна в'язкість по Кулі (з надрізом) | 250 кДж/м2 |
| Точка плавлення | 130-140°С |
| Температура друку | 215-230 °C |
| Температура платформи | 80-95 °C |
| Температурний діапазон експлуатації виробів | от -40 до +70°С |
| Усадка під час охолодження | 0,1% |
Робоча температура ABS+ варіюється в діапазоні — 215-230 °C, готові вироби можуть експлуатуватися за температури від -40 °C до 90 °C. Має непогану хімічну стійкість, досить велику колірну гаму, непрозорий, добре піддається гальванізації та металізації.
ABS+ вважається довговічним видом пластику, вирізняється високою розмірною стабільністю; має непогану ударостійкість, еластичність і теплостійкість; добре фарбується, обробляється, склеюється; нерівності легко згладжуються ацетоном і етилацетатом.
- Ціна: 350 ₴








