Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ninebot S2 — це дуже компактне моноколесо 14 діаметра з великою маневровістю, виготовлене в стилі компанії Ninebot, з функцією «паузи» в ручці.Також має пази для кріплень телескопічної ручки та фаркопа. Педалі покриті гумою для кращого зчеплення ніг. Світлодіодні стрічки для контролю заряду та світлових ефектів. Розвиває швидкість до 24 км/год. Особливістю моноколеса є розміри, що дають змогу взяти із собою в туристичну поїздку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ninebot |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моноколесо |
| Діаметр коліс | 14 дюйм |
| Максимальна швидкість | 24 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Моноколесо | |
| Вага | 12 кг |
| Запас ходу | 30 км |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність двигуна | 500 Вт |
| Ємність акумулятора | 310 Ват*год |
| Кут підйому | 15 |
| Час зарядки | 2.5 Годин |
- Ціна: 16 990 ₴




