Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Двигун потужністю 2000 W дає змогу розігнатися до 60 км/год. Завдяки акумулятору 1864 Втч, ви можете проїхати 180 км без підзаряджання. Після цього потрібно 7 год, щоб зарядити його. Порівняно невелика вага — 2.6 кг — і компактні габарити 81 дають можливість провозити моноколесо в громадському транспорті, що неабияк підвищує Вашу мобільність! Водночас діаметр самого колеса — 17" — чудово підходить для подолання бордюрів та інших невеликих перешкод. Максимально допустиме навантаження — 120 кг, враховуйте це під час вибору моделі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gotway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моноколесо |
| Діаметр коліс | 17 дюйм |
| Стан | Новий |
| Моноколесо | |
| Максимальна швидкість | 60 км/ч |
| Запас ходу | 180 км |
| Вага | 25.9 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Кут підйому | 25 |
| Ємність акумулятора | 1845 Ват*год |
| Час зарядки | 7 Годин |
- Ціна: 55 900 ₴



