GotWay Tesla досить швидке, має гарний пробіг і купу інших плюсів. Корпус виготовлений із гарного, міцного пластику. З боків має м'які подушки, що допомагає знизити тиск і збільшує комфорт їзди.
Ще моноколесо має телескопічну ручку — що допомагає під час транспортування, коли проїхати неможливо, а колесо важке та нести не полювання. Також, наявність фар покращує переміщення моноколеса у темну пору доби. Двигун потужністю 1900 Вт дасть змогу швидко переміщатися містом, а запас ходу 60 км, об'їхати Київ і не тільки.
Моноколесо GotWay Tesla має гарну прохідність, стильний дизайн. Що підійде досвідченому рейдеру або новачкові. Функціонал, дає змогу з комфортом користуватися даними моноциклом.
Це моноколесо можна купити в нашому магазині за досить низькою ціною!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gotway |
| Тип | Моноколесо |
| Діаметр коліс | 16 дюйм |
| Максимальна швидкість | 45 км/год |
| Стан | Новий |
| Моноколесо | |
| Вага | 18 кг |
| Запас ходу | 60 км |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність двигуна | 1900 Вт |
| Ємність акумулятора | 1020 Ват*год |
| Кут підйому | 25 |
| Час зарядки | 10 Годин |
- Ціна: 36 800 ₴


