GotWay Nikola
Зустрічайте новинку 2019 року Gotway Nikola, з потужністю двигуна 2000 Вт. Універсальне та спортивне моноколесо.
Минули кілька місяців відтоді, як компанія почала серійне виробництво нового 19-дюймового GotWay Msuper X, і ось знову представила шанувальникам справжнє нововведення, створивши новий розмір моноколеса, 17 дюймів, яке потішить стабільність і комфортом завдяки новій платі керування й новим діаметром. У той час як 16-дюймові колеса відомі своєю універсальністю, а 18-дюймові — прохідністю, багато райдерів іноді коливаються між цими двома параметрами. Новий GotWay Нікола має стати золотою серединою під час вибору! Перше відео Gotway Nikola, представляє колесо здатним подолати будь-які перешкоди, досить добре сконструйованим і зручним. Воно позиціонуватиме себе в ніші спортивних коліс із конкурувальними KingSong KS18L, Inmotion V10F. Всі ці колеса важать у межах 19-22 кг через їхні великі двигуни й акумулятори, вони забезпечують дуже гарну стабільність і реальну безпеку під час використання.
Продуктивність
З двигуном номінальною потужністю 2000 Вт і місткістю акумулятора 650, 1300 або 1600 Вт.
Щодо електроніки та акумулятора, виробник GotWay, як і раніше, використовує високоякісні елементи для акумуляторів, таких компаній, як Panassonic і Sanyo, материнська плата останнього покоління, що містить роз'єми та компоненти, підтримує сильні струми, і чудовим електронним керуванням, яке завжди цінується серед цього різновиду транспорту. Також інтегрували кнопку «пауза» (натиснувши на кнопку, підняв колесо, двигун не обертається). Також до цієї моделі вмонтували динаміки для прослуховування музики. Додали дисплей над кнопкою вмикання, завдяки якому можна точніше стежити за станом акумулятора.
Щодо механіки, бренд GotWay також інтегрував на прохання користувачів добре посилений корпус, вісь двигуна та товстіші блоки педалей, забезпечили підніжкам гарну висоту, щоб уникнути торкання землі під час різкого повороту. Ще компанія інтегрувала в колесо ручку для транспортування, яку можна висунути, потягнувши за спеціальну чеку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gotway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моноколесо |
| Діаметр коліс | 17 дюйм |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Моноколесо | |
| Запас ходу | 120 км |
| Вага | 24.5 кг |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Ємність акумулятора | 1300 Ват*год |
| Кут підйому | 25 |
| Час зарядки | 15 Годин |
- Ціна: 43 990 ₴



