Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inmotion |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр коліс | 16 дюйм |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Стан | Новий |
| Моноколесо | |
| Запас ходу | 60 км |
| Вага | 20.6 кг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Потужність двигуна | 1800 Вт |
| Ємність акумулятора | 650 Ват*год |
| Кут підйому | 30 |
| Час зарядки | 7 Годин |
- Ціна: 26 990 ₴



