Моноколесо InMotion V8 Black
Чудові ходові якості, автентичний фірмовий дизайн, найширший функціонал серед конкурентів у ціновому сегменті. Всі ці якості змушують багатьох початківців і досвідчених райдерів придивитися до моноколесу InMotion V8 Black. Виробник InMotion вчергове нешив своїх шанувальників і змогли майстерно поєднати величезний набір функцій у тонкому 16-дюймовому колесі з товщиною всього 148 мм.
Вироблене в чорному глянсовому кольорі та тонкому корпусі з чіткими гранями V8 має дуже стильний вигляд. Інженери компанії Inmotion знайшли ідеальне рішення завдання, як зробити ручку для транспортування одночасно зручною й не помітною (телескопічна ручка повністю ховається в корпус). Бічні кришки зроблені з чорно/прозорого міцного пластику, а під ними розташовані по 12 настроюваних світлодіодних стрічок з кожного боку, що перетворює моноколесо ніччю у святлюваний диск.
От попередньою моделі V8 дібралися високі педалі та корисна кнопка «паузи» вбудована під ручкою переноски. 800W мотор захований у 16-дюймовому моноколесі, дає змогу йому комфортно долати не тільки міські джунглі, а й перетяту місцевість. Моноколесо обладнане потужним акумулятором об'ємом 480 Вт/год. Цього вистачає для проходження 45-50 км без підзаряджання. Також він дуже зручний під час перевезення в громадському транспорті.
Inmotion V8 - часто вибирають люди яким, подобаються поєднання практичності та стилю.
З огляду на доступну ціну в сегменті 16 дюймових моноколіс, InMotion V8 Black, безумовно, заслуговує на увагу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inmotion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Моноколесо |
| Діаметр коліс | 16 дюйм |
| Максимальна швидкість | 30 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Моноколесо | |
| Запас ходу | 45 км |
| Вага | 14 кг |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Ємність акумулятора | 480 Ват*год |
| Кут підйому | 25 |
| Час зарядки | 4.5 Годин |
- Ціна: 22 499 ₴



