Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Камера для полімеризації Wanhao Boxman-1 — дуже зручний апарат для UV-позасвітки виробів, які були надруковані фотополімерними смолами на DLP 3D принтері. Стійкі сфокусовані UV промені всередині камери дають змогу досягти повного затвердіння за короткий термін. Камера обладнана сенсорним дисплеєм для комфортної та швидкої роботи.
Камера абсолютно безпечна для користувачів, тому що жовтий екран на передній панелі призначений для захисту очей під час зорової перевірки моделі в процесі. Камера особливо рекомендована для великих масштабів друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | 2.8 дюймовий сенсорний |
| Напруга | Двадцять чотири |
| Габарити камери | 430 х 300 х 350 мм |
| Потужність | 200 Вт |
| Гарантія роботи лампи | 2000 годин |
| Екран для спостереження | 150 х 60 мм |
| Застосування | для готових надрукованих виробів |
| Площа засвітки: | 320 х 200 х 200 мм |
| Розмір кулера | 85 х 85 х 10 мм |
| Джерело світла: | UV |
| Довжина хвилі | 405 nm |
- Ціна: 19 900 ₴










Відправка з 15 квітня 2026