Комплект для збирання Anycubic Kossel дельта — це якісний і недорогий варіант 3D принтера, який можна зібрати своїми руками. Дуже добре підходить для тих, хто має достатні знання механіки та електроніки.
Anycubic Kossel дельта 3D принтер обладнаний круглою підігрівальною платформою з гарною адгезією і функцією автокалібрування для друку різних високих деталей із широкого спектра стандартних матеріалів, що робить цей 3D принтер універсальним із погляду різних завдань друку.
Відмітними рисами принтера є жорстка конструкція принтера та полегшений екструдер для швидшого і якісного результату.
Під час купівлі принтера Anycubic Kossel дельта в комплекті котушка PLA пластику високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців, спрощує навчання на початкових етапах 3D друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 180 мм |
| Робоча ширина | 180 мм |
| Максимальна робоча висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,0025 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...260 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 20-60 мм/с |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1 — 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf |
| Тип екструдера | MK8 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Матеріал каркаса і платформи | алюміній |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 8 550 ₴










