Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wahnao Duplicator i3 Plus — компактна та вдосконалена версія 3D принтера Wahnao Duplicator i3 V2, у якій керування відбувається за допомогою сенсорного дисплея. Він призначений для напівпрофесійного друку та рекомендований як для домашнього використання, так і для підприємств.
Принтер обладнаний жорстким каркасом і підігріваною платформою для друку різними типами пластику. Він повністю готовий до роботи, не вимагає збирання, що неабияк спрощує початок роботи.
Під час купівлі принтера Wanhao Duplicator i3 Plus у подарунок котушка PLA пластику високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців, спрощує навчання на початкових етапах 3D друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна швидкість друку | 100 мм/сек |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 10 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 200 мм |
| Робоча ширина | 200 мм |
| Максимальна робоча висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,004 мм, осі XY – 0,012 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, PVA та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...260 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | CURA, Replicator G |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/сек |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1...0,4 мм (100...400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, Gcode |
| Тип екструдера | MK10 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та ін. Модель експортується з програми в форматі STL |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 17 950 ₴










