Комплект для самозбирання 3D принтер Original Prusa i3 MK3 — нова розробка Josef Prusa, відома завдяки версії Original Prusa i3 MK2S, яка отримала чудові відгуки користувачів.
Серед особливостей моделі - підігрівований стіл для 3D друку MK52 Magnetic HeatBed зі змінними аркушами з легальної сталі з поверхнею PEI. Стандартно стіл 3D принтера йде з текстурованим порошковим листком PEI.
3D принтер Original Prusa i3 MK3 тепер має ще більш жорсткий раму і став ще потужнішим завдяки новій материнській платиі EINSY RAMBo і тихим драйверам кроків двигуна Treinamic2130, а швидкість друку зросла до 200 мм/с.
Комплект Original Prusa i3 MK3 оснащений оптичним сенсором присутності філаменту, Функціональні функції виявлення ниток і датчика аварійної зупинки у разі втрати живлення (Power Panic). Для 3D друку задіяно більш надійний екструдер Bondtech и Нові менш галасливі кулеры Noctua.
Інша особливість моделі MK3 - це наявність двох додаткових тестисторів для вимірювання Температура навколишнього середовища і Компенсація впливу Температура друкованого столу на Встановлює висоту датчика.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Чехія |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 250 мм |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість екструдерів | 1шт (Bondtech) |
| Дисплей | 5" LCD |
| Витратні матеріали | Пластик PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, вуглецеві волокна, посилені нитки, Полікарбонати та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Калібрування | автоматична 9-точкова компенсація XYZ / косою осі |
| Робоча температура екструдера | 190...260 °С |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,35 мм (50 — 350 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Датчики | 4 термістора, вентиляторний датчик, загальмований екструдер, зсунуті шари |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Блок живлення | 12В |
| Підігрів столу | З компенсацією холодних кутів для рівномірного охолодження надрукованій моделі |
| Температура робочого середовища | 8 — 40 °С |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
- Ціна: 50 000 ₴










