3D принтер epo3d — цікава модель, виготовлена в Україні. Напівзакритий композитний корпус 3D принтера, сприяють утриманню стабільної температури по всій моделі під час друку та зменшує ризик появи тріщин на кінцевому виробі, а наявність бічних вікон і знімних фронтальних дверцят із тонованого акрилу дає змогу спостерігати за процесом друку з різних сторін. За основу узятий екструдер із класичною системою подавання нитки (Direct Drive). Напівавтоматичне калібрування і функція сенсора нитки роблять процес 3D-друку зручнішим. Нагрівальний стіл з алюмінію дає змогу рівномірно розподіляти температуру по всій площі під час 3D-друку.
3D принтер epo3d+ здатний друкувати всіма різновидами пластику, пропонованих на ринку: ABS, PLA, WOOD, ECO FLEX, CRYSTAL FLEX, NYLON, PET, POLY, PVA, PC.
Безплатна доставка по Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 10 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 200 мм |
| Робоча ширина | 200 мм |
| Максимальна робоча висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Швидкість друку | 35 см3/год |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, PVA, NYLON, PET та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Linux, MacOS |
| Напрямні | XY: рейкові (сталь), Z: циліндричні(сталь) |
| Платформа друку | алюміній, скло |
| Швидкість пересування друкуючої головки | до 300 мм/с |
| Робоча температура екструдера | 190...280 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | CURA, Repetier—Host, KISSlicer |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05...0,4 мм (50...400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (0,3 мм в комплекті) |
| Матеріал рами | сталь |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 115 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, Gcode |
| Тип екструдера | MK8 |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 22 000 ₴








Відправка з 15 квітня 2026