Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KLD-LCD1260 — Високоточний 3D принтер із технологією друку DLP з точністю друку від 35 мікронів, що чудово підходить для друку ювелірних виробів, дрібних деталей для макетів і високоточних прототипів. Має прозорий ковпак для спостереження за процесом друку.
Для виготовлення деталей разом із моделлю KLD-LCD1260 використовуються фотополімери, як-от Fun To Do і Photocentric, що мають спектр поглинання 250-450 нм.
Також у нашому магазині доступні комплектуючі для DLP 3D принтера Дисплей LCD-1260S и тефлонова плівка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | DLP |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витратні матеріали | Фотополімер FunToDo, Photocentric, мають спектр поглинання 250-450 нм |
| Дозвіл екрану | 2560 х 1440 пікселів |
| Роздільна здатність по Z | 35-100 мікрон |
| Потужність | 40 Вт |
| Область друку | 121 х 68 х 130 мм |
| Габарити принтера | 200 х 200 х 300 мм |
| Швидкість друку | від 1 до 35 мм на годину |
| Підтримка моделей програм | Creation Workshop |
| Наявність WiFi | З підтримкою Wi-Fi (rasberry pi) |
| Діагональ LCD-матриці | 5,5 дюйма |
| Частота УФ випромінювання | 405 нанометрів |
| Тип ванночки для полімеру | алюмінієва з тефлоновим дном |
| Роздільна здатність по XY | 50 мікрон |
| Рухливість ванночки | жорстка фіксація |
| Оптимальний час засвічення шару | 9 секунд |
| Щільність пікселів | 537 пікселів на дюйм |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 26 800 ₴







