Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер Anycubic i3 Mega — універсальна модель Anycubic зі стандартною зоною друку 210 х 210 х 205 мм, сталевим відкритим стійким корпусом і платформою, що підігрівається, друкувальним шарами від 50 мікронів (0,05 мм), що дасть змогу друкувати досить точні вироби. Керування друком відбувається за допомогою сенсорного дисплея. Також можна виділити такі «фішки» цієї моделі: датчик подавання пластикової нитки и функція продовження друку після переривання.
З 3D принтером Anycubic i3 Mega друкувати вироби — одне задоволення!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 453 мм |
| Вага | 11 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,002 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Дисплей | 3.5 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 , Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...260 °С |
| Потужність | 110/220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/с |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .gcode, .amf, .dae |
| Тип екструдера | MK8 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Блок живлення | 12В |
| Температура робочого середовища | 8 — 40 °С |
| Вхідна напруга | 50...60 Гц |
- Ціна: 13 500 ₴










