Anycubic Chiron — це модель 3D принтера є найбільшою в лінійці Anycubic. 3D-принтер із жорсткою металевою рамою, надійним приводом і сучасним дизайном конструкції, механіки та електроніки.
Для успішного та точного друку великих об'єктів цього принтера є все, що потрібно.
3D принтер Anycubic Chiron призначений для друку за технологією FDM жорсткими та гнучкими пластиками типу PLA, ABS, HIPS, Nylon у домашніх умовах, а також у невеликих майстернях і офісах. Він має велику зону побудови розміром 400 х 400 х 450 мм відкритого типу та змонтований на міцному та стійкому металевому каркасі.
Anycubic Chiron комплектується робочим столом із підігрівом до 100 °C, екструдером MK8, що витримує нагрівання до 260 °C, і соплом 0,4 мм. Завдяки впровадженню системи подавання матеріалу Bowden знижена вага друкувальної головки, що дає можливість роботи з гнучкими термопластиками. 3D-принтер дає змогу створювати тривимірні моделі зі швидкістю 20-100 мм/сек. за товщини шару 50-300 мкм.
Відмітні властивості 3D-принтера Anycubic Chiron:
- Контроль наявності філаменту та відновлення друку з тієї самої точки в разі вимкнення електроживлення.
- Обладнаний двома датчиками Endstop для точного калібрування за віссю Z і поліпшення якості 3D-друку.
- Спеціальне покриття робочої поверхні Ultrabase Pro підвищує її міцність, термостійкість, покращує адгезію та спрощує зняття готового виробу.
Легко та просто керується за допомогою сенсорного дисплея, сумісний з багатьма ПЗ: Cura, Replicator G та ін.
Головна перевага Anycubic Chiron — дуже велика зона побудови 400x400x450 мм, що дає змогу друкувати досить габаритні моделі цілком.

3D-принтер із відкритою камерою має жорстку алюмінієву раму та рейкові напрямні, що забезпечує міцність і надійність конструкції.
Якісний екструдер із високим крутним моментом, сумісний із більшістю різновидів пластиків, зокрема й TPU.

Підігрівна друкована платформа Ultrabase Pro зі спеціальним покриттям надійно утримує моделі в процесі друку й дає змогу легко відкріплювати їх після охолодження столу.

Принтер обладнаний кінцевими вимикачами Double Z, які забезпечують стабільнішу рівність друкованої платформи.

Chiron обладнаний автоматичною матричною системою вирівнювання столу за 25 точками. А також підтримує регулювання висоти насадки в режимі реального часу.

Інтелектуальний датчик наявності філаменту допомагає економити час і матеріали. Він автоматично попередить, якщо нитка закінчилася або зламалася.
Під час купівлі принтера Anycubic Chiron у комплекті котушка PLA пластику високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців, спрощує навчання на початкових етапах 3D друку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 612 мм |
| Довжина | 651 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 400 мм |
| Максимальна робоча висота | 450 мм |
| Рабочая длина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,0025 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Швидкість друку | 40 — 120 мм/с (рекомендована 60 мм/с) |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, Wood, TPU та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...260 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | MK8 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вхідна напруга | 110...220 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 19 800 ₴










