DLP 3D принтер Wanhao Duplicator 8 (D8) — високоточний 3D принтер від бренда Wanhao з високою деталізацією виробів, що дає змогу друкувати моделі величиною 190x120x80 мм. Принтер обладнаний розумним сенсорним дисплею для керування процесами друку і зображення інформації про поточний стан умов друку.
Важливою відмінністю від інших моделей DLP 3D принтерів є можливість під'єднання Wanhao Duplicator 8 по сети WiFi и вбудований у принтер слайсер для підготовки моделей к печати.
Цей DLP 3D принтер сумісний з усіма типами фотополімерних смол з довжиною хвилі 395-405 nm (нанометр) від фірмової смоли Wanhao 405nm UV resin, серії FunToDo (стандартна, промислова, литьова, сніжна біла, попеляста сіра, глибока чорна, Dentifix-3D Modelling), смоли Anycubic 405nm UV resin, и B9R-4-Yellow.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | DLP |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 190 мм |
| Робоча ширина | 120 мм |
| Максимальна робоча висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технологія друку | DLP |
| Дисплей | розумний сенсорний з вбудованим слайсером |
| Витратні матеріали | Фотополімерна смола Wanhao 405nm UV resin, і фотополімер з довжиною хвилі 395-405 / т nm: серія FunToDo і B9R-4-Yellow |
| Потужність | 220 Вт |
| Рекомендована швидкість друку | 20 мм/год |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,025-1,0 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Creation Workshop, Wanhao Workshop |
| Довжина хвилі і потужність світлодіода | 405 nm, 30W |
| LCD-дисплей | 8,9-дюймовий, роздільна здатність 2К (2560 х 1600 пікселів) |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 50 300 ₴










Відправка з 11 квітня 2026