Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Wanhao Duplicator 6 (D6) Plus — ще один вдосконалений 3D принтер закритого типу від бренда Wanhao, що входить до оновленої серії MARK II. Як і попередня версія Wanhao Duplicator 6, ця новинка має сталевий стійкий корпус, оптимальну зону друку 200 х 200 х 180 мм і характеризується надійністю і високою якістю комплектуючих. Ця версія обладнана функцією автоматичної калібрування столу, що неабияк спрощує підготовку 3D принтера до 3D друку.Металічний хотенд витримує температуру до 300 °C. Серед оновлених особливостей можна виділити функцію відновлення друку після переривання та наявність магнітного килимка на платформі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 404 мм |
| Ширина | 396 мм |
| Висота | 575 мм |
| Вага | 24 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 200 мм |
| Робоча ширина | 200 мм |
| Максимальна робоча висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,005 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100, PVA та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 160...300 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | CURA, Replicator G |
| Рекомендована швидкість друку | 70 мм/с |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05...0,2 мм (50...200 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші) |
| Підтримка карт | USB, microSD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, Gcode |
| Тип екструдера | MK11 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та ін. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вхідна напруга | 100...240 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 43 000 ₴










Відправка з 11 квітня 2026