Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Anycubic 4MAX (Formax) 3D принтер — чудовий варіант конструктора за доступною ціною. Принтер друкує шарами від 50 мікронів, обладнаний підігріваною платформою зі спеціальним адгезивним покриттям ULTRABASE для друку широким спектром витратних матеріалів.
Серед важливих особливостей — датчик закінчення філаменту и функція відновлення друку, завдяки яким робота принтера стала ще надійнішою та результативнішою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Моделювання методом наплавлення (FDM) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 210 мм |
| Робоча ширина | 210 мм |
| Максимальна робоча висота | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,0025 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan D100 та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190 — 250 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 60 мм/с |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1 — 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | MK8 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вхідна напруга | 110...220 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 15 550 ₴










