Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановний покупець!
Ця модель знята з продажу виробником 2020 року, тепер замість кольорового використовується монохромний дисплей, який у рази довговічніший. Останнє покоління називається Anycubic Photon Mono і має роздільну здатність 4k, що в кілька разів краще, ніж у Photon LCD :
https://indikator.com.ua/p1538608300-printer-anycubic-photon.html
Anycubic Photon LCD 3D принтер — варіант високоточного 3D принтера від фірми Anycubic, друкує точністю від 25 мікронів, використовує технологію, схожу на DLP. Ванночка принтера обладнана спеціальним жолобом для зручності зливання залишкового фотополімеру.
Важливою особливістю 3D принтера Anycubic Photon LCD є автономність його роботи, керування відбувається за допомогою сенсорного дисплея на передній панелі принтера. Принтер має свіжий і сучасний, прозорий ковпак дає змогу спостерігати за процесом друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | LCD |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 7 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 115 мм |
| Робоча ширина | 65 мм |
| Максимальна робоча висота | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.00001 мм, вісь Y — 0.00001 мм, вісь Z – 0,00125 мм |
| Технологія друку | DLP |
| Дисплей | 2.8 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Фотополімерна смола Wanhao 405nm UV resin, і фотополімер з довжиною хвилі 395-405 / т nm: серія FunToDo і B9R-4-Yellow |
| Дозвіл екрану | 2560 х 1440 пікселів |
| Рекомендована швидкість друку | 10-20 мм/год |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,025-1,0 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Anycubic Photo Slicer |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Джерело світла | UV LED 25W (довжина хвилі 405 нм) |
- Ціна: 10 000 ₴










