Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер Wanhao Duplicator 5S Mini — зменшена та легша версія Wanhao Duplicator 5S. Ця версія чудово підійде для створення промислових прототипів, друку архітектурних макетів, а також для виготовлення практично будь-яких задуманих моделей. Корпус цієї моделі, як і інших версій Wanhao, виготовлений із металу. Завдяки тому, що немає підігріву платформи, принтер працює з екологічно чистим PLA пластиком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,0025 мм, осі XY – 0,011 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Кількість екструдерів | 1шт |
| Витратні матеріали | Пластик PLA (товщина 3.0 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...230 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | CURA, Replicator G |
| Область друку | 295×195×205 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,02...0,4 мм (20...400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на 0,2 і 0,3 мм) |
| Габарити принтера | 400×460×350 мм |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 3.0 мм |
| Температура платформи | без підігріву |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, Gcode |
| Тип екструдера | MK10 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Призначення | Персональний |
- Ціна: 29 200 ₴










