Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

3D принтер 4Max Pro 2.0 від популярного виробника Anycubic — це прекрасний варіант для роботи з ABS, TPU та іншими складними матеріалами. Він чудово справляється зі своїми завданнями та підходить як професійним дизайнерам, так і прихильникам, які мають принтер для домашнього використання. Втілений у компактному закритому корпусі, принтер Anycubic 4Max Pro 2.0 має досить простору робочу камеру.
Принтер підходить для домашнього використання, для виробництва, макетування, створення виробів у сфері реклами, освіти та дизайну.
Особливості принтера Anycubic 4Max Pro 2.0:
- Модель постачається в зібраному вигляді, тому друкувати вироби можна відразу після купівлі та настроювання.
- Розмір друку 270x210x190 мм відкриває масу можливостей для реалізації творчих задумів.

- Елементи з листового металу, суцільнометалевий каркас і міцна стабільна конструкція, ефективно знижують вібрацію в процесі друку та підвищують якість виробів.
- Подвійні графітові підшипники осі Z зменшують можливість появи помилок під час друку та забезпечують точне побудова шарів.

- Тихий процес роботи двигуна, який ніяк не впливає на швидкість роботи принтера.
- Подвійний привод у конструкції екструдера дає можливість друкувати такі матеріали, як TPU, ABS та ін.

- Модель добре тримається на платформі та легко видаляється з неї після завершення друку.
- Яскравий сенсорний дисплей із доступним інтерфейсом дає змогу легко та швидко настроювати друку.

Зразки виробів:


Відео:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 454 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 18.2 кг |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 270 мм |
| Робоча ширина | 205 мм |
| Максимальна робоча висота | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,01 мм, осі XY – 0,0125 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Швидкість друку | 20-80 мм/з (рекомендована — 50 мм/с) |
| Витратні матеріали | Пластик ABS, coPET, PLA, ABS+, HIPS, Elastan, TPU, Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Робоча температура екструдера | 190...260 °С |
| Потужність | 220 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та ін. |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05 — 0,3 мм. (50 — 300 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Підтримка карт | USB, SD-card |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | MK8 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL |
| Вхідна напруга | 110...220 В, 50...60 Гц |
- Ціна: 19 000 ₴








