Wanhao Duplicator D9 300 MK2 — це нова модель FDM принтера від виробника Wanhao з великою зоною друку 300*300*400 мм.
Принтер виготовлений з алюмінієвого профілю з жорсткими опорами для посилення конструкції та обладнаний простим у використанні сенсорним екраном, підігріваною платформою, функцією відновлення друку після переривання, датчиком BL Touch для автоматичного інтелектуального калібрування столу. і суцільнометалевим екструдером MK10. D9 300 тепер має двосторонню друковану поверхню: рифлене скло з одного боку, ПВХ-килимок — з іншого.
Wanhao Duplicator 9 Mark II рекомендований не тільки для новачків у сфері 3D-друку, але й для професіоналів і підприємств.
Під час купівлі принтера Wanhao Duplicator 9 Mark II в подарунок котушка PLA пластика високої якості. PLA пластик чудово підходить для початківців, спрощує навчання на початкових етапах 3D друку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanhao |
| Країна виробник | Китай |
| Робоча площа | |
| Рабочая длина | 300 мм |
| Робоча ширина | 300 мм |
| Максимальна робоча висота | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0,004 мм, осі XY – 0,012 мм |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Дисплей | сенсорний |
| Рекомендована швидкість друку | 70 мм/с |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1 — 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Тип екструдера | MK10 |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
- Ціна: 34 500 ₴










Відправка з 13 квітня 2026