Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шановний покупець!
Ця модель знята з продажу виробником 2020 року, тепер замість кольорового використовується монохромний дисплей, який у рази довговічніший. Останнє покоління називається Anycubic Photon Mono 4к і має роздільну здатність 4k, що в кілька разів краще, ніж у Photon S LCD. Інформацію та замовлення можна знайти за посиланням: https://indikator.com.ua/p1538608300-printer-anycubic-photon.html
3D принтер Anycubic Photon-S — це покращена та тихіша модель LCD принтера Anycubic Photon для високоточного друку фотополімерними смолами з площею друку 115 х 65 х 165 мм. Принтер забезпечує стабільніший друк і точний друк, а також систему фільтрації повітря. На передній панелі розташований 2.8-дюймовий сенсорний екран із новим кольоровим інтерфейсом, що полегшує керування принтером.
Anycubic Photon S LCD 3D принтер може бути використаний для професійного застосування в ювелірній сфері, стоматології, створенні сувенірів, дрібних фігурок та інших виробів із високою деталізацією.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.9 кг |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | LCD |
| Стан | Новий |
| Робоча площа | |
| Робоча ширина | 65 мм |
| Максимальна робоча висота | 165 мм |
| Рабочая длина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Х — 0.00001 мм, вісь Y — 0.00001 мм, вісь Z – 0,00125 мм |
| Технологія друку | DLP |
| Дисплей | 2.8 дюймовий сенсорний |
| Витратні матеріали | Фотополімерна смола Wanhao 405nm UV resin, і фотополімер з довжиною хвилі 395-405 / т nm: серія FunToDo і B9R-4-Yellow |
| Дозвіл екрану | 2560 х 1440 пікселів |
| Потужність | 50W |
| Рекомендована швидкість друку | 10-20 мм/год |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,01-0,2 мм |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Підтримка моделей програм | Photon S workshop |
| Вхідна напруга | 95...230 В, 50...60 Гц |
| Джерело світла | UV LED 25W (довжина хвилі 405 нм) |
- Ціна: 13 000 ₴










