3D принтер CreatBot F430 з збільшеною областю друку 400 х 300 х 300 мм для створення високоточних деталей великих і середніх розмірів. Принтер повністю закритого типу, герметичний з підтримкою постійної температури всередині робочої камери для ще більш якісного друку. Доступ до моделі здійснюється через акрилові дверцята спереду і зверху. Завдяки вбудованій системі повітряної фільтрації ця модель є безпечною і environmental friendly і відмінно підходить для друку в домашніх умовах. Важливою особливістю моделі є наявність подвійного екструдера: один хотэнд гріється до 260 градусів, в той час як другий здатний нагріватися до 420 градусів. Все це, а також платформа з функцією автокалібровки і з можливістю підігріву до 100 градусів, значно розширює можливості принтера і дозволяє друкувати вироби різної складності з різних матеріалів. Принтер оснащений датчиком закінчення филамента, який дозволить уникнути втрат при друку у разі переривання нитки, а функція продовження друку після переривання дозволить продовжити друку з перерваного місця в разі відключення живлення. Управління печаткою відбувається за допомогою сенсорного дисплея на передній панелі принтера.








| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.00125 мм, осі XY – 0.0127 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Максимальна температура екструдера | 420°C |
| Кількість екструдерів | 2шт |
| Витратні матеріали | PLA, ABS, Carbon Fiber, Wood, Nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, Flexible, TPU, PVA, PEEK і ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 48 кг |
| Вага принтера в упаковці | 62 кг |
| Калібрування | авто |
| Наявність сенсорного дисплея | є (4.3 дюйма) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 55 мм/сек |
| Область друку | 400 х 300 х 300 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | від 0,04 (від 40 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити упаковки | 750 х 580 х 720 мм |
| Габарити принтера | 620 х 485 х 680 мм |
| Підтримка карт | USB |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 110 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | Directly Drive |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Максимальна температура всередині камери (гаряча камера) | 70 °С |
| Максимальна швидкість друкуючої головки | 200 мм/сек |
| Управління | ATmega 2560 |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Мова інтерфейсу | англійська |
| Крокові двигуни | Кут кроку 1,8° с микрошагом 1/16 |
- Ціна: 199 000 ₴











