3D принтер FlashForge Creator Pro — настільний 3D принтер закритого типу з прозорим верхнім ковпаком і дверцятами, що відчиняються, для запобігання потраплянню всередину пилу, підтримання рівномірної температури всередині робочої камери та кращої результативності. Зона друку 227 х 148 х 150 мм дає змогу створювати вироби різних розмірів, а наявність підігріваної платформи дає змогу застосовувати поверхні пластики, що потребують підігрівання, і в подальшому разі легко відокремлювати надрукований виріб від платформи. Надійний металевий корпус створює жорсткість конструкції, завдяки чому досягаються неймовірні результати друку. Особливість цієї моделі — подвійний екструдер, що дає змогу експериментувати, з'єднуючи різні матеріали. Рекомендований для професійного друку.









| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.011 мм, осі XY – 0.0025 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Кількість екструдерів | 2 шт |
| Швидкість друку | 10-100 мм/сек |
| Витратні матеріали | Пластик PLA, TPU 95, ABS, PETG, Flex, T-glass Wood та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Напруга | 24 V |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 14,8 кг |
| Робоча температура екструдера | 240 °С |
| Наявність сенсорного дисплея | немає (управління через LCD дисплей) |
| Потужність | 320 W |
| Програма для підготовки моделі до друку | FlashPrint |
| Область друку | 227 х 148 х 150 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1— 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити принтера | 526 x 360 x 403 мм |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вага в упаковці | 21,5 кг |
| Пам'ять | 8 Gb |
| Шлях передачі 3D моделей | USB-кабель, SD карта |
| Продуктивність | 24 см3/год |
| Температура експлуатації | від +18 ℃ до +30 ℃ |
| Вхідна напруга | 100...240 В, 47...63 Гц |
| Рівень шуму | 50 Дб |
| Мова інтерфейсу | англійська, китайська |
- Ціна: 31 500 ₴







