3D принтер FlashForge Guider II — новая модель 3D принтера от производителя FlashForge с увеличенной областью печати 280 х 250 х 300 мм для профессиональной печати и изготовления моделей промышленного назначения. Данная модель позволяет использовать широкий спектр расходных материалов за счет герметичного закрытого корпуса и функции подогрева платформы до 120 ℃. Принтер поставляется полностью собранным и готов к работе практически сразу после распаковки, а встроенный в переднюю панель цветной сенсорный дисплей с понятным меню делает его еще более удобным для пользователя. Простота і продуманість апарату проявляються також в наявності таких функцій, як датчик переривання і закінчення филамента і функції відновлення друку після відключення електроенергії. Зручно, надійно, професійно — все це характеризує 3D принтер FlashForge Guider 2.




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.011 мм, осі XY – 0.0025 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Швидкість друку | 30-200 мм/сек |
| Витратні матеріали | Пластик PLA, ABS, ABS+, PVA, Elastan, Hips, coPET та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Напруга | 24 V |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 30 кг |
| Робоча температура екструдера | 240 °С |
| Наявність сенсорного дисплея | 5 дюймів |
| Потужність | 320 W |
| Програма для підготовки моделі до друку | FlashPrint |
| Область друку | 280 х 250 х 300 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,05— 0,4 мм (50 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 120 °С |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Пам'ять | 8 Gb |
| Шлях передачі 3D моделей | USB-кабель, USB накопичувач, WiFi, Ethernet |
| Продуктивність | 24 см3/год |
| Температура експлуатації | від +18 ℃ до +30 ℃ |
| Вхідна напруга | 100...240 В, 47...63 Гц |
| Рівень шуму | 50 Дб |
| Мова інтерфейсу | англійська, китайська |
- Ціна: 70 000 ₴




