Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер FlashForge Guider IIs — модифікована версія 3D принтера FlashForge Guider II від виробника FlashForge з великою областю друку 280 х 250 х 300 мм для професійного друку та виготовлення моделей промислового призначення. Дана модель дозволяє використовувати широкий спектр витратних матеріалів за рахунок герметичного закритого корпусу і функції підігріву платформи до 120 ℃. Принтер поставляється повністю зібраним і готовий до роботи практично відразу після розпакування, а вбудований в передню панель кольоровий сенсорний дисплей із зрозумілим меню робить його ще більш зручним для користувача. Простота і продуманість апарату проявляються також в наявності таких функцій, як датчик переривання і закінчення филамента і функції відновлення друку після відключення електроенергії. Цікавою фішкою даної моделі є онлайн камера Guider IIS, дозволяє спостерігати за процесом друку на відстані. Спеціальний фільтруючий екран Guider IIS позбавить вас від зайвого пилу і запаху, що виникають при друку агресивними пластиками. А автокалібрування дозволяє без праці дозволяє підготувати його до друку.










| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.011 мм, осі XY – 0.0025 мм |
| Технологія друку | FDM |
| Кількість екструдерів | 1 шт |
| Швидкість друку | 30-200 мм/сек |
| Витратні матеріали | Пластик PLA, ABS, ABS+,PC, PA, PETG, PVA, Elastan, Hips, coPET та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Напруга | 24 V |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 30 кг |
| Робоча температура екструдера | до 300 °С |
| Наявність сенсорного дисплея | 5 дюймів |
| Потужність | 500 W |
| Програма для підготовки моделі до друку | FlashPrint |
| Область друку | 280 х 250 х 300 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 0,1— 0,4 мм (100 — 400 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити принтера | 549 x 490 x 755 мм (з ковпаком) |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 120 °С |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Пам'ять | 8 Gb |
| Шлях передачі 3D моделей | USB-кабель, USB накопичувач, WiFi, Ethernet, FlashCloud, Polar Cloud |
| Продуктивність | 24 см3/год |
| Температура експлуатації | від +18 ℃ до +30 ℃ |
| Вхідна напруга | 100...240 В, 47...63 Гц |
| Рівень шуму | 55 Дб |
| Мова інтерфейсу | англійська, китайська |
- Ціна: 85 000 ₴










