Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер CreatBot DE Plus зроблений відомим брендом CreatBot і має величезну сферу друку 400 х 300 х 520 мм для створення великих деталей. Напівзакритий корпус принтера виготовлений зі сталі, стійкий під час друку та забезпечує якісний результат із мінімальними вібраціями. Завдяки наявності бічних і передніх акрилових дверцят можлива підтримка постійної температури всередині камери для друку більш примхливими філаментами. Важливою особливістю моделі є наявність подвійного полегшеного металевого хотенду з можливістю додавання третього для кольорового друку. Хотенд гріється до 350 градусів, відкриваючи доступ до різних професійних філаментів. Керамічна платформа обладнана можливістю підігрівання до 100 градусів і неабияк розширює можливості принтера для друку виробів різної складності. Принтер обладнаний датчиком закінчення філаменту, який дасть змогу уникнути втрат під час друку в разі переривання нитки, а функція продовження друку після переривання дасть змогу продовжити друкування з перерваного місця в разі вимкнення живлення. Керування друком відбувається за допомогою сенсорного дисплея на передній панелі принтера.






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.00125 мм, осі XY – 0.0127 мм |
| Максимальна температура екструдера | 350°C |
| Кількість екструдерів | 2шт (3шт опціонально) |
| Витратні матеріали | PLA, ABS, Carbon Fiber, Wood, Nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, Flexible, TPU, PVA та ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 42 кг |
| Вага принтера в упаковці | 55 кг |
| Калібрування | авто, ручна |
| Наявність сенсорного дисплея | є (4.3 дюйма) |
| Потужність | 360 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 45 мм/сек |
| Область друку | 400 х 300 х 520 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | від 0,05 (від 50 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити упаковки | 720 х 560 х 870 мм |
| Габарити принтера | 590 х 430 х 780 мм |
| Підтримка карт | USB |
| Діаметр завантажуваного пластику | 3,0 мм (1,75 мм опціонально) |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | Geared motor |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Максимальна швидкість друкуючої головки | 200 мм/сек |
| Управління | ATmega 2560 |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Мова інтерфейсу | англійська |
| Крокові двигуни | Кут кроку 1,8° с микрошагом 1/16 |
| Технологія друку | FDM |
- Ціна: 190 000 ₴











