Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
3D принтер CreatBot D600 — справжній титан 3D-друку від бренда CreatBot з величезною зоною друку 600 х 600 х 600 мм — геть обмеження, хай здоровлять величезні деталі! Принтер повністю закритого типу, герметичний із підтриманням постійної температури всередині робочої камери для ще якіснішого друку. Доступ до моделі здійснюється через акрилові дверцята спереду та зверху. Важливою особливістю моделі є наявність подвійного екструдера: один хотенд гріється до 260 градусів, тоді як другий здатний нагріватися до 420 градусів. Все це, а також платформа з можливістю підігрівання до 100 градусів, неабияк розширює можливості принтера та дає змогу друкувати вироби різної складності з різних матеріалів. Принтер обладнаний датчиком закінчення філаменту, який дасть змогу уникнути втрат під час друку в разі переривання нитки, а функція продовження друку після переривання дасть змогу продовжити друкування з перерваного місця в разі вимкнення живлення. Керування друком відбувається за допомогою сенсорного дисплея на передній панелі принтера. Лінійні рейкові напрямні підвищують надійність і довговічність принтера і є одним із ключових чинників успішного точного друку.








| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CreatBot |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Точність позиціонування | вісь Z – 0.00125 мм, осі XY – 0.005 мм |
| Максимальна температура екструдера | 420°C |
| Кількість екструдерів | 2шт |
| Витратні матеріали | PLA, ABS, Carbon Fiber, Wood, Nylon, PC, PTEG, HIPS, PP, Flexible, TPU, PVA, PEEK і ін. (товщина 1,75 мм) |
| Операційні системи | Windows XP, Win Vista, Win7, Win8, Win10, Linux, MacOS |
| Вага принтера | 125 кг |
| Вага принтера в упаковці | 190 кг |
| Калібрування | авто, ручна |
| Наявність сенсорного дисплея | є (4.3 дюйма) |
| Потужність | 1000 Вт |
| Програма для підготовки моделі до друку | Cura, Replicator G та інші. |
| Рекомендована швидкість друку | 45 мм/сек |
| Область друку | 600 х 600 х 600 мм |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | від 0,05 (від 50 мікрон) |
| Діаметр сопла екструдера | 0,4 мм (можлива заміна на інші розміри) |
| Габарити упаковки | 1000 х 1030 х 1360 мм |
| Габарити принтера | 915 х 845 х 1085 мм |
| Підтримка карт | USB |
| Діаметр завантажуваного пластику | 1,75 мм |
| Температура платформи | до 100 °С (задається при налаштуваннях друку) |
| Підтримуваний тип файлів | .stl, .obj .amf |
| Тип екструдера | Geared Directly Drive |
| Підтримка моделей програм | Autocad, Solidworks, Kompas, 3Dmax, Archicad, Zbruch, Cinema4D, Scatchup та інші. Модель експортується з програми в форматі STL. |
| Максимальна швидкість друкуючої головки | 200 мм/сек |
| Управління | ATmega 2560 |
| Вхідна напруга | 100-240 В, 50-60 Гц |
| Мова інтерфейсу | англійська |
| Крокові двигуни | Кут кроку 1,8° с микрошагом 1/16 |
| Технологія друку | FDM |
- Ціна: 389 000 ₴









