Stratasys Objet 30 Orthodesk — багатофункціональний і точний, настільний 3D принтер, призначений спеціально для використання в галузі цифрової стоматології. Тепер ви можете самостійно й без труднощів створювати моделі імплантів, ортодонтичні пристрої, хірургічні шаблони та інші моделі. Завдяки високій продуктивності та компактності його можна використовувати в невеликих клініках, лабораторіях і приватних стоматологічних кабінетів.
Робота 3D принтера Objet 30 ґрунтується на технології PolyJet — пошаровому розпиленні світлочутливого полімерного матеріалу та його подальшого затвердіння завдяки освітленню кожного нанесеного шару ультрафіолетовою лампою. Віддруковані прототипи не вимагають подальшого оброблення поверхні та підходять для будь-яких цілей швидкого прототипування.
Особливості Objet 30 Orthodesk:
- Технологія друку Polyjet
- Одночасне використання до 3 типів матеріалів
- Автоматизація процесу моделювання
- Висока якість деталізації, дотримання геометрії
Сфери застосування Objet 30 Orthodesk:
Протезування — високоякісне індивідуальне та масове прототипування імплантатів.
Моделювання зубного ряду — ефективна робота з коронками, штифтами, сліпками.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
| Вимоги до електроживлення | 100-120 В~; 50-60 Гц; 7 А,200-240 В~; |
| Технологія друку | PolyJet |
| Дозвіл друку | вісь Х — 600 dpi, вісь Y — 600 dpi, вісь Z – 900 dpi |
| Матеріал корпусу | Високоміцний пластик |
| Програмне забезпечення | Objet Studio |
| Витратні матеріали | VeroDentPlus (MED690), Clear Bio-compatible (MED610), VeroGlaze (MED620) |
| Тип корпусу | Закритий з захистом від УФ |
| Операційні системи | Windows XP, Windows Vista, Windows 7 , Windows 8 |
| Відповідність нормам/ Сертифікат | CE/FCC/RoHS |
| Тип друкуючої головки | Струменевий многосопельная для друку УФ-матеріалами |
| Рекомендована швидкість друку | До 20 мм/год |
| Область друку | 294х192х148 |
| Товщина шарів, якими друкує принтер | 16 мкм, 28 мкм |
| Габарити принтера | 825x620x590 мм |
| Підтримуваний тип файлів | STL, SLC |
| Підключення до мережі | Ethernet 10/100 BaseT |
| Картриджі | 4 за 1 кг кожен |
| Розмір лотка | 300 × 200 × 100 мм |
| Параметри друкуючого блоку | Кількість друкуючих головок 2: 1 для друку моделі, 1 для друку підтримки. |
| Джерело випромінювання | Ультрафіолет (УФ/UV) |
- Ціна: Ціну уточнюйте






Відправка з 17 квітня 2026